Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві відзначили День Соборності України

22 січ. 2021 З Офіційного порталу міста

З нагоди відзначення Дня Соборності України у п’ятницю, 22 січня, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк разом із депутатами Бердичівської міської ради та Житомирської обласної ради поклали квіти до меморіалу «Слава Героям!», пам’ятника Т.Г. Шевченку та меморіальної дошки В.М. Чорноволу.

Цього року в Україні відзначають 102-гу річницю цієї знаменної дати. «Проголошення Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою стало важливою подією в історії українського державотворення. Питання соборності та неподільності Української держави на жаль, актуальне і зараз, коли частина нашої території на Сході окупована ворогом. Тому ми маємо пам’ятати, що саме в єдності наша сила, а Україна – соборна, незалежна і вільна держава», – зазначив очільник міста.

Нагадуємо, що цього року, відповідно до діючих карантинних вимог, масові заходи у місті Бердичеві не проводилися. Однак закладами культури і освіти було проведено ряд тематичних заходів в режимі он-лайн.

Sobornist 1

Sobornist 2

Sobornist 3

Sobornist 4

Sobornist 5

Sobornist 6

Sobornist 7

Sobornist 8

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.