Соціальні питання, нові склади комісій та навіть онлайн-трансляція – відбулось засідання виконкому у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

Соціальні питання, нові склади комісій та навіть онлайн-трансляція – відбулось засідання виконкому у Бердичеві

Більше 30-ти питань порядку денного було розглянуто і підтримано на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, яке проходило сьогодні зранку. До речі, є і його онлайн-трансляція, чого не було раніше.

По периметру актової зали розмістили кілька камер, які і записували все, що відбувалося на засіданні. Щоправда цього разу були певні проблемні проблеми зі звуком, бо мікрофон так противно «скрипів», що виступаючим і секретарю міської ради доводилося його періодично вимикати. Проте це лише технічні невеличкі проблеми, які спеціалісти зможуть усунути, аби наступного разу запис був кращий. А тому ті, кому цікаво, про що говорили, за що і як голосували члени виконкому, можуть переглядати запис на Офіційному порталі Бердичева.


З масштабних і великих питань, що зайняли більшу частину часу на засіданні виконкому, були доповідь про Державний реєстр виборців, а також про основні завдання цивільного захисту Бердичівської міської територіальної громади на 2021 рік, яка підкріплювалася слайдами на екрані. Після них розгляд питань порядку денного пройшов доволі швидко, бо найбільше їх було соціального напрямку типу складу комісії чи робочої групи, що розглядають і приймають рішення стосовно призначення виплат пільг та грошової компенсації, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.


Крім того члени виконавчого комітету підтримали проект рішення про конкурсну комісію з визначення аптечних та стоматологічних установ міста, що будуть надавати відповідні пільги та послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Зміни були внесені у рішення, прийняті минулого та позаминулого року, що стосуються затвердження положення про комісію з питань встановлення статусу учасника бойових дій, проведення конкурсу з благоустрою територій, що прилягають до будинків зі створеними в них ОСББ.


Було скасовано деяким бердичівлянам дозволи на розміщення рекламних засобів, а деяким суб’єктам господарювання навпаки – надано дозволи на встановлення таких. Із довгоочікуваного: нарешті затверджено новий склад адміністративної комісії у складі 11 осіб, а тому вже розпочнуться засідання, на яких розглядатимуть складені на місцевих жителів протоколи про адміністративні правопорушення.


Склад ще однієї комісії мали також затвердити на засіданні виконкому, проте було внесено корективи, причому міським головою. Це міська комісія з безпеки дорожнього руху і депутат від «Української стратегії Гройсмана» Ігор Романський виявив бажання увійти до числа членів комісії. Проте, як зазначив Сергій Орлюк, депутати мають можливість за власним бажанням бути присутніми на засідання цієї комісії, знайомитися з питаннями для розгляду, але до складу комісії депутати міської ради не повинні входити, бо це комісія виконавчого комітету. Тому це питання було відкладене на доопрацювання, бо ще до цього у список членів комісії було внесено осіб, які також є депутатами, а нині, очевидно, цей список змінять.


Загалом засідання пройшло злагоджено, активно та плідно, з питаннями, зауваженнями та рекомендаціями. Претензії були взяті до уваги, аби в подальшому вирішити проблемні ситуації.

2801vikonkom 1

2801vikonkom 2

2801vikonkom 3

2801vikonkom 4

2801vikonkom 5

2801vikonkom 6

2801vikonkom 7

2801vikonkom 8

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.