Роздрукувати цю сторінку

Бердичівська районна рада просить у Верховної Ради гроші на своє утримання

Таке звернення планують прийняти завтра на сесії районної ради, а проект рішення з цього приводу опублікували на офіційному сайті


Те, що грошей на районну раду немає знали і раніше, але думали, що законодавці чи кабінет міністрів якось урегулюють це питання, але закінчився вже місяць 2021 року, а врегулювання проблеми й досі немає.


Цієї проблеми не було б взагалі, якби не оголошували вибори до районних рад, адже тепер в їх компетенції не залишилось ніяких питань, все перейшло до відання ОТГ. Їм просто немає чим займатись, хоча чиновники з впертістю намагатимуться довести зворотне, і навіть приймуть на цій же сесії ПЛАН РОБОТИ на 2021 рік.


Нижче друкуємо повністю тест звернення, а як воно буде прийматись, розповімо в репортажі з сесії.

 

Звернення
до Верховної Ради України щодо врегулювання питання формування районного бюджету та виділення додаткового фінансування на здійснення обов’язкових виплат заробітної плати працівникам виконавчого апарату та утримання Бердичівської районної ради

Обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2021 рік розраховано із урахуванням змін положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно - територіальної реформи та відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України.
Відповідно до Бюджетного кодексу України зі змінами для районного бюджету встановлено доходи статтею 64-1.
На даний час прогнозований показник районного бюджету на 2021 рік сформовано на базі Бердичівського району до адміністративно-територіальної реформи. Фактичні надходження по 2 районах (Андрушівському, Ружинському) та 1 сільському (Краснопільському) бюджетах до розрахунку не брались, у зв’язку з тим, що всі об’єкти комунальної власності даних районів та сільського бюджету, з яких нараховуються податки, передані до ОТГ.
Поки що, основним і єдиним платежем загального фонду районного бюджету є надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, з якого і сформовано дохідна частина загального фонду районного бюджету на 2021 рік.
Розрахунок прогнозних показників видаткової частини бюджету здійснено з урахуванням затверджених змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів.
Обсяг видатків фонду оплати праці працівникам районної ради на 2021 рік визначено в сумі 230,0 тис. грн., що на 2026,5 тис. грн. менше планового показника видатків на 2020 рік.
У порівнянні з минулим роком зменшення обсягу бюджету пов’язано з закінченням у 2020 році процесу створення об’єднаних територіальних громад, відповідно яким передані доходи та видатки.
Єдиною галуззю у видатках на 2021 року йде державне управління, а саме утримання органу управління районної ради.
Потреба в асигнуваннях на забезпечення та утримання обов’язкових складових заробітної плати працівникам бюджетних установ на обов’язкові виплати, проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водопостачання, водовідведення, інших енергоносіїв не забезпечено в поному обсязі.
Видатки спеціального фонду районного бюджету на 2021 рік не передбачені.
У районному бюджеті міжбюджетні трансферти не передбачено.
Передбачені видатки з районного бюджету не забезпечують достатній рівень заробітної плати, передбаченої ст.. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
Виникає потреба в додаткових коштах на нарахування та виплату заробітної плати працівникам виконавчого апарату Бердичівської районної ради: посадового окладу, рангу, вислуги років, матеріальної допомоги на оздоровлення та функціонування районної ради.
З метою забезпечення виконання функцій, покладених на орган місцевого самоврядування, Бердичівська районна рада звертається до Вас з проханням вирішення можливості додаткового фінансування з державного бюджету на здійснення обов’язкових виплат заробітної плати працівникам виконавчого апарату та утримання Бердичівської районної ради Житомирської області.

За дорученням депутатів,

Голова районної ради О.О.Балянов

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський