П'ятниця, 28 Січня

Як починається робочий тиждень підприємця, депутата Бердичівської міської ради Любові Івасюк

09 лют. 2021 Вікторія Кучерява  

Початок тижня дає старт наступним робочим дням. Для досвідченого підприємця, депутата Бердичівської міської ради Любові Івасюк (політична партія «Сила і Честь») понеділок – звичайний трудовий день, коли потрібно виконати заплановане і вирішити непередбачені проблеми. Адже важливі справи не терплять зволікань.

Якщо за справу береться розумний і цілеспрямований фахівець, вона приречена на успіх

Любов Івасюк – підприємець із великим досвідом. У бізнесі жінка – близько 20-и років. Вона з числа тих, хто, згенерувавши ідею, впевнено йде до мети, не боячись труднощів і перешкод. Працюючи професійно та з повною самовіддачею, зумівши заручитися підтримкою людей, із повагою ставлячись до співробітників, досягає бажаних результатів... Село Бистрик – її мала батьківщина, там зростала і спочатку навчалася. Після закінчення 8-и класів Бердичівської школи № 15 цілеспрямована й наполеглива дівчина вступила до кооперативного технікуму в Києві, де майбутнім кухарям давали міцні знання висококваліфіковані фахівці. Перший трудовий досвід отримала в їдальні «Військторгу 55», протягом п’яти років працювала на керівних посадах у Бистрицькій сільській раді. Лідерські якості молодої жінки розкрилися в школі, колеги й діти поважали та любили непосидючого і творчого педагога-організатора. Життєві труднощі та випробування, які припали на 90-і роки, загартували характер. Найперші уроки підприємництва отримала, продаючи на ринку овочі зі свого городу та власноруч приготовані страви. У середині 90-х здобула вищу освіту у Київському інституті економіки і права.

Неоціненний досвід принесла робота кухара у Німеччині, яка стала важливим кроком у кар’єрному зростанні. Повернувшись до Бердичева, Любов Івасюк співпрацювала з багатьма рестораторами, а згодом відкрила власну справу. І вже понад 15 років є власницею кафе «Три Толстяка». Любов Іванівна – ще та куховарка, приготує гарячі й холодні страви – пальчики оближеш! І коли у закладі роботи – через край, разом з усіма стає до справи. Не цурається ніякої праці і, треба сказати, за що б не взялась – усе вдається.

Взявся за гуж – не кажи, що не дуж

Любов Івасюк – людина-рух, яка не звикла плисти за течією, а заряджена на позитивний результат. Розмовляючи з міською обраницею в паузах між її численними справами, журналісти почули думку жінки щодо бачення діяльності міських депутатів, їх можливостей і повноважень.

– Депутатом повинен бути патріот територіальної громади та України – людина, небайдужа до всього, що відбувається навколо, яка має життєвий і професійний досвід. У депутата міської ради в деякій мірі зв’язані руки, він підкоряється рішенням вищих керівних органів. Звертаюсь із посилом до бердичівлян: не засуджуйте надто депутатів, звинувачуючи у бездіяльності. Вони не всесильні, у них просто є більше можливостей донести думку жителів до влади, просити, вимагати й наполягати. Але не завжди є бажаний результат. Народним обранцям ще потрібно багато чому вчитися… Ставши депутатом Бердичівської міської ради, я зрозуміла, що матиму важелі впливу на різні ситуації, лише взаємодіючи з виборцями та іншими депутатами. Для успішного вирішення важливих питань потрібна співпраця з однодумцями. Один у полі не воїн, тому слід об’єднуватися. Не партія робить людину, а людина – партію. Переконана: найголовніша партія – це люди. Мій виборчий округ № 1 охоплює чималу територію: район Новосілок, Загребелля, міського ринку, села Скраглівку і Підгородне. А це майже 11 тисяч виборців і широкий спектр проблем… Задоволена співпрацею з моїми однопартійцями, депутатами міськради. Нині формується фракція «Сила і Честь»…

– Не з чуток знаємо: питання безпритульних тварин хвилює Вас уже багато років.

– Протягом п’яти років опікуюся долею собак, які стали зайвими та опинилися на вулиці. Я працюю в Бердичеві, а живу в Бистрику. Хочеться зробити щось хороше для рідного села. Щоб жителі і мої дорослі діти та маленькі онуки почувалися тут затишно й комфортно. Маю неподалік свого будинку магазин, де є продукти і товари повсякденного вжитку, це потрібно та зручно для жителів. Завершую будівництво сільської лазні. Разом із працівниками магазину прилаштовуємо безпритульних собак, підгодовуємо, підліковуємо. Деякі тимчасово знаходяться на території мого власного подвір’я. У січні вдалося врятувати від голоду та холоду і знайти господарів для трьох цуценят… Із депутатом Бердичівської міської ради Іриною Грудниною ми знайшли точки дотику та можливість працювати в одному напрямку. Обидві – члени постійної комісії з гуманітарних питань, яку очолює мій однопартієць Павло Гайдаманчук. Зараз Ірина та її помічники працюють над створенням громадської організації «Подаруй своє добро». Переконана: на вулицях має бути безпечно, а безпритульні тварини потребують приміщення для утримання, де доглядатимуть за ними, а також домашніми улюбленцями, яких власники через різні обставини змушені залишити на певний час. Хочеться почути думку фахівців щодо локацій для безпритульних собак на прибудинковій території.

– Ваше ставлення до руху «SaveФОП».

– Розумію і підтримую вимоги підприємців, спрямовані на захист малого бізнесу. На зустрічі з керівництвом міста та народним депутатом Богданом Кицаком висловила свою думку: робота має бути так налаштована, щоб не створювати підприємцям труднощі. Їм зараз дуже важко – державу не турбує, що буде з малим і середнім бізнесом. Застосування правил РРО до низки категорій ФОПів недоцільне. Я за зважене та обґрунтоване рішення проблеми. Як підприємець працюю з касовими апаратами понад 10 років. Вважаю, що має бути сервісний центр із обслуговування відповідного обладнання, застосування сучасних підходів.

– Які ідеї Вам хочеться реалізувати в місті?

– Я прийшла в депутати не заради депутатства. Мені ще рано хвалитися якимись досягненнями, минуло не дуже багато часу, як отримала повноваження депутата міської ради. Хочу розказати про наболіле. Мене давно хвилює проблема харчування дітей у шкільних їдальнях, яку потрібно зрушити з місця. Колись, наприкінці 90-х, у Бистрицькій сільській школі організувала пункт харчування, будучи кухаром на чверть ставки. Тішило, що діткам смакували страви. Маю багаторічний досвід у сфері громадського харчування, і хочеться, щоб мої знання та навички були затребувані. Цікаво почути думки та побажання як учнів, так і батьків і вчителів щодо покращення харчування в школах, адже йдеться про здоров’я дітей. Планую побувати у Скраглівській ЗОШ, яка перейшла на сучасне шкільне меню, розроблене за методикою кулінарного експерта Євгена Клопотенка. Знаю, це нелегкий шлях, тому розраховую на підтримку однодумців. Думаю, буде більш конкретна і конструктивна розмова на зустрічі з керівником і працівниками управління освіти.

Жителька с. Бистрика Антоніна Гавронська знає Любов Іванівну чимало років і розповідає, що її землячка – приклад відповідальної людини: «Завжди йде назустріч тим, хто потребує захисту. Прямолінійна і принципова та в той же час – доброзичлива й милосердна. Навколо неї гуртуються люди, вона переживає за своє село, де виросла, її турбують стан доріг та вуличного освітлення, безпритульні тварини й інші проблеми. Вболіває за Бердичівську територіальну громаду».

Понеділок 1-го лютого: один день із життя підприємця, депутата міської ради Любові Івасюк

Ми знаємо про участь депутатів у засіданнях, сесіях та мітингах. А чим вони зайняті між публічними заходами? Як зазвичай проходять їх будні? Робочий день у понеділок 1-го лютого підприємця, депутата Бердичівської міської ради Любові Івасюк розпочався традиційно рано. О 8:30 вже були телефонні дзвінки. Далі жінка привітала з ювілейним днем народження завідувачку Бистрицького магазину «Цибулька» Жанну Крилову, а це – приємна місія. Невдовзі поспішила до кафе «Три Толстяка», де тривають ремонтні роботи. Через карантинні обмеження під час локдауну заклад не працював, виникли проблеми з системою опалення. Власниця займалася закупівлею будівельних матеріалів та обговоренням з майстрами фронту подальших робіт. Бригада працювала швидко, рівняючись на господарку кафе. До 10-ї ранку вона вирішувала невідкладні підприємницькі справи, знаходила час для мобільних розмов із членами постійної комісії та журналістами. Об 11:30 – спілкування з депутатом міської ради Іриною Грудниною та її однодумцями і ознайомлення з їх Програмою щодо вирішення проблеми безпритульних тварин. О 12:00 – зустріч у приміщенні виконкому з першим заступником міського голови Артемом Азізовим, заступницею міського голови з питань житлово-комунального господарства Оленою Благодир, працівниками різних відділів, волонтерами і депутатами міської ради Іриною Грудниною та Іриною Піскун за участю голови ГО «Зоо-Дозор» Житомирщини Яни Мороз. Розмова тривала півтори години. Відбувся обмін думками та пропозиціями стосовно забезпечення регулювання чисельності безпритульних тварин виключно гуманним методом ВСВП (відлов-вакцинація-стерилізація-прилаштування). О 13: 00 – інтерв’ю журналістам видання «РІО-Бердичів». До вечора – інші зустрічі, домовленості і діалоги в різних форматах…

Любов Івасюк має багато задумів і планів. Шукає небайдужих та ініціативних однодумців, які готові допомагати на громадських засадах. Є ідея щодо створення вуличних комітетів, ведення депутатської групи у соціальних мережах і багато іншого. Депутат доступна та відкрита для всіх і готова не лише обговорювати проблеми, а й спільно шукати шляхи їх вирішення.

Ivasyuk1

Ivasyuk2

Ivasyuk3

Ivasyuk4

Ivasyuk5

 

 

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.