Субота, 25 Березня

Перепредставлення голови Бердичівської РДА пройшло майже буденно

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко спеціально приїхав до Бердичева, щоб формально представити нового очільника Великого Бердичівського району, якого нещодавно затвердив своїм указом Президент України, і яким знову стала Людмила Димидюк.

 


Він сказав типові слова привітання і зазначив, що в цій залі йому завжди не просто, напевно, згадавши процедуру першого представлення, коли тут звучали крики «Ганьба», а кругом будівлі були пікети з тракторів та іншої агротехніки.

 


Сьогодні тут було теж чимало простих громадян району, налаштованих не дуже доброзичливо (про це - в іншій публікації), але представленню нової-старої голови вони не заважали.


Привітали з перепризначенням Людмилу Димидюк голова районної ради, депутат обласної ради від партії «Слуга народу» Людмила Кицак та колектив підпорядкованої їй РДА. У відповідь Людмила Вікторівна наголосила, що тепер Бердичівський район налічує 160 тисяч мешканців, які об’єднані у 10 територіальних громад, і вона докладе усіх зусиль, щоб програми соціально-економічного розвитку всіх цих громад були виконані.


Після офіційних фраз голова ОДА вийшов у фойє, де влаштував невеличку фотосесію з очільниками району та міста, після якої новопредставлена Людмила Димидюк не приходила на сесію райради кільканадцять хвилин, яких достатньо для кількох чашок кави у компанії очільника області.


Взагалі, повноваження і компетенції адміністрацій нових районів так в повній мірі сьогодні і не визначені законодавством, хоча штатний розклад їм вже затвердили. І згідно цього розкладу в Бердичівській РДА має працювати 125 осіб!!!


А ще на початку децентралізації говорили, що замість адміністрацій мають бути префекти з апаратом буквально у кілька людей для контролю за виконанням законодавства...

golova1

golova2

golova3

golova4

golova5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

За рішуче затримання грабіжника очільник поліції відзначив бердичівлянина

За рішуче затримання грабіжника очільник поліції відзначив бердичівлянина

24 березня 2023

22 березня до оселі жительки райцентру, пошкодивши вікно, заліз незнайомець. Підозрілий шум у житловому приміщенні привернув увагу жінки, яка у цей час працювала в офісній частині будинку. Заявниця відразу звер...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.