Неділя, 29 Січня

Бердичівська районна рада знову не змогла закрити свою сесію. ОНОВЛЕНО

Тому, що знову, як і минулого разу, на сесію прийшло дуже мало депутатів, і в результаті багато важливих питань не було прийнято. Всього, з 42 депутатів на початок сесії в актовому залі було лише 27 депутатів, потім підійшов ще один.

 


Перед сесією крім того, що відбулась перепалка з жителями Скраглівки (про ще вже писалось раніше), відбулось і засідання бюджетної комісії районної ради. Адже, минулого разу депутат з радикальної партії відмовлялись голосувати за питання, пов’язанні з бюджетом буцімто тому, що не витриманий регламент їх обговорення і не було засідання комісії. Цього разу комісія вже відбулась, і більшістю присутніх дала рекомендацію винести бюджетні питання на розгляд сесії.

 


Але депутатів-радикалів і цього разу щось не влаштовувало. А беручи до уваги, що керівник районного осередку їх партії Павло Чернявський сидів поруч і уважно слідкував, як голосують його однопартійці, знову по питанню прийняття звіту про бюджет Бердичівського району за 2020 рік не знайшлось голосів.


Лише двадцять один депутат проголосували «за», а потрібно було, щоб таких було хоча б двадцять два. Можливо, це голосування й було б результативним, якби Людмила Димидюк не відлучалась провести голову ОДА після свого урочистого перепредставлення.


Але й навіть тоді, коли вона повернулась і запропонувала повернутись до того голосування, знову голосів не вистачило. З невідомих причин до радикальних депутатів доєднались Ольга Антонюк з фракції «За майбутнє» та депутати з фракції «Пропозиція» Тетяна Войцахівська, Володимир Гуцалюк, Максим Савін та Петро Яригін.


Павло Чернявський не просто сидів і дивився за своїми депутатами, але й неодноразово невдоволено щось вигукував, вимагаючи надати слово своїм однопартійцям, що головуючому навіть довелось робити зауваження депутату обласної ради. В кулуарах говорили,що цей депутат хотів провести до апарату ради когось із своїх протеже, але керівництво ради йому відмовило.


В підсумку, знову апарат ради залишився без зарплати, комунальне підприємство по обслуговуванню адмінбудівлі без орендної плати, і якщо ці питання не будуть проголосовані на третій частині цієї ж сесії, яку попередньо запланували провести на наступному тижні, то посадовим особам, які не виплатили зарплати в строк вже погрожують прокурорські перевірки та адмінштрафи...

raysesiya1

raysesiya2

raysesiya3

raysesiya4

raysesiya5

raysesiya7

raysesiya8

raysesiya9

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

Офіційна інформація

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

Судові повістки, повідомлення та виклики тепер надходитимуть бердичівлянам і на електронні месенджери

26 січня 2023

У Державній судовій адміністрація України запроваджують новий сервіс. Відтепер судові повістки, повідомлення та виклики надходитимуть і на електронні месенджери учасників процесу. Відповідний порядок затверджен...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.