Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Депутат Бердичівської міської ради Олег Пасічник: людина, досвідчений юрист, керівник КП «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації»

Минають часи. Відбуваються зміни в політичному житті країни, до влади приходять нові президенти, очільники областей, міст і сіл. За свою історію у нашій державі змінилося не одне покоління депутатів. Сучасні народні обранці відрізняються від своїх попередників новим мисленням, ідеями та підходами. Зазвичай «вчорашній» депутат – людина у віці, з певним багажем знань та великим життєвим досвідом. «Сьогоднішній» – нерідко молодий, енергійний та амбітний, націлений на зміни. Тридцятивосьмирічний депутат Бердичівської міської ради, юрист-професіонал, начальник КП «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Олег Пасічник переконаний: спільна і згуртована праця допоможе перебороти всі труднощі та виклики сьогодення. 

Пізнавати, самовдосконалюватися й рухатися

Батьки з дитинства прищепили йому почуття відповідальності та сформували установку: головне – вірити в себе і любити те, чим займаєшся, мати певні цілі та приносити користь людям. Олег Пасічник народився 9-го червня 1982-го року в місті Козятин Вінницької області. Голова родини був людиною військовою, мама працювала помічником санітарного лікаря. Сім’я звикла до пересувань, отож незабаром вирушила в Угорщину. Наприкінці 80-х років приїхала до Бердичева. Син Олег пішов у 1-й клас СШ № 2, згодом став учнем школи № 1 і у 1997-му році закінчив 9 класів загальноосвітнього закладу. У шкільному віці займався вільною боротьбою, постійно брав участь у змаганнях різних рівнів, посідаючи призові місця. З дитинства мріяв стати юристом. Мабуть, згадує з посмішкою Олег Миколайович, свою роль у виборі професійного шляху зіграли популярні телесеріали із захоплюючими сюжетами та складними ситуаціями. Юнак вступив до Бердичівського машинобудівного коледжу, обравши спеціальність «Правознавство». Закінчивши, не відкладаючи подальше навчання на потім, подався до Хмельницького університету управління та права. У 2006-му році отримав диплом про вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство», здобувши кваліфікацію юриста. Олег Пасічник – із розряду людей, котрим притаманне прагнення пізнавати світ і самовдосконалюватися. Знання він завжди опановував із великим задоволенням. Наступний етап – денна форма навчання на факультеті підготовки професійних суддів Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого (2008-2009-й рр.). Закінчив, одержав диплом магістра, проте через декілька років (2016-2018) став осягати науки у Житомирському національному агроекологічному університеті. Отримав черговий диплом магістра за спеціальністю «Економіка». Як кажуть, спокій йому лише снився. І невдовзі, у 2018-му році, Олег Пасічник вступив до Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури. У 2020-му йому вручили третій диплом – магістра за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» за освітньою програмою «Міське будівництво та господарство». Має декілька сертифікатів про закінчення курсів, які дали не лише додаткові знання, а й можливість цікавого спілкування та обміну досвідом… Жителі Бердичева з повагою відгукуються про Олега Миколайовича. Неоніла Денисюк знайома з ним протягом десяти років: «Під час першої нашої зустрічі він справив враження чемної, врівноваженої і приємної в спілкуванні людини, грамотного, компетентного та ділового фахівця своєї справи. Такі якості збереглися й до сьогодні». Повністю поділяє цю думку і Віктор Красницький: «Можу сказати про Олега Миколайовича тільки позитивні слова. Порядна, чесна та розумна людина. Справжній професіонал».

Проблеми громади необхідно вирішувати

Після формування депутатського корпусу пройшло понад три місяці. Жителів цікавить, над чим зараз працюють народні обранці, які завдання ставлять, з якими проблемами звертаються до них бердичівляни. На нашу пропозицію поговорити про це депутат міської ради від політичної партії «Слуга народу» Олег Пасічник відгукнувся без зволікань. Розуміючи, наскільки заповнений робочий день Олега Миколайовича, журналісти постаралися вкластися у наданий для інтерв'ю проміжок часу.

– Розкажіть, будь ласка, як починався Ваш професійний шлях, які основні етапи трудової діяльності?

– У 2000-му прийшов на ВАТ «Бердичівський комбікормовий завод» на посаду юрисконсульта. Декілька років працював на різних підприємствах приватного сектору економіки. У 2007-2008-му виконував посадові обов’язки провідного і головного спеціаліста сектора опіки та піклування служби у справах дітей виконавчого комітету Бердичівської міської ради. У 2010-му році працював юристом ПП «СПАЙК-ПЛЮС». У липні цього ж року за результатами конкурсу призначений на посаду консультанта, а згодом – заступника начальника відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Житомирської обласної ради, де пропрацював понад п’ять років. На початку 2016-го став заступником директора комунального підприємства «Агенція з питань регіонального розвитку» Житомирської обласної ради.

– КП «БМБТІ», найбільше підприємство на півдні Житомирщини, що працює у сфері технічної інвентаризації об’єктів нерухомості, Ви очолюєте декілька років…

– На початку 2017-го року я був призначений заступником начальника КП «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради. Влітку, наприкінці липня, – начальником комунального підприємства. У січні 2019-го здобув право на зайняття адвокатською діяльністю та отримав посвідчення адвоката України. У квітні за результатами кваліфікаційного іспиту зарахований до резерву на заміщення вакантних посад суддів. А наприкінці 2019-го здобув право на виконання окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

– Вам не відмовиш у прагненні до всебічної освіти, в бажанні здобувати різноманітні професійні компетенції… Як вдається поєднувати різні види діяльності?

– КП «БМБТІ» надає весь спектр послуг з інвентаризації нерухомого майна. Як адвокат займаюся справами, пов’язаними з нерухомістю.

– Що привело Вас у політику?

– Політична партія «Об’єднання «Самопоміч». У 2015-му році прочитав у газеті оголошення про формування організації. На той час для мене була найбільш прийнятною ідеологія партії, викликала довіру й повагу позиція лідера «Самопомочі» Андрія Садового. У міському осередку мені запропонували балотуватися кандидатом у депутати міської ради. Перед виборами подав документи в обласну раду. І був обраний депутатом Житомирської обласної ради 7-го скликання. Протягом усієї каденції отримав колосальний досвід, який додав розуміння проблем і потреб рад усіх рівнів, особистої відповідальності за ефективність діяльності ради на користь територіальних громад. Дійшов висновку: щоб досягти результатів, бажано бути в команді провладної фракції. В опозиції багато користі для виборців не принесеш…

– Будучи депутатом Житомирської обласної ради, що Вам вдалося зробити для свого округу?

– Серед різних питань, які піднімав і намагався вирішувати, – проблема стану та ремонту доріг. Зокрема, спрямував усі зусилля, щоб відремонтувати дорожнє покриття на маршруті № 10 у Бердичеві – це вулиця Інтернаціоналістів та частина Березневої. Було спрямовано 1,3 млн грн за рахунок вільного залишку коштів обласного бюджету. Сподіваюсь, доробимо асфальтування до кінцевої зупинки десятого автобусного маршруту… Актуальним є питання покращення матеріально-технічного стану закладів освіти. У 2016 році здійснено заходи щодо енергозбереження: у всіх закладах дошкільної освіти міста замінено старі лампочки на світлодіодні світильники. Також були спрямовані кошти на придбання вікон для відділення еколого-натуралістичного напряму ЦПО ім. О. Разумкова та на придбання Центром багатофункціонального тренажера для реабілітації дітей із порушенням опорно-рухового апарату, закупівлю аналізатора біохімічного напівавтоматичного ERBA CHEM-7-RU для Бердичівської міської лікарні та на різні потреби освітніх закладів міста. Як член комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності співпрацював із органами Національної поліції та прокуратури для забезпечення законності і правопорядку на території області. Було чимало зроблено, проте дещо із задуманого не вдалося втілити. Здобутий за ці роки досвід спрямую на відстоювання інтересів жителів Бердичева.

– Які у Вас, депутата Бердичівської міської ради, голови постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури, плани на найближчий час? Які питання будете вирішувати?

– У першу чергу допомагатиму втілювати всі місцеві ініціативи у співпраці з Бердичівським міським головою Сергієм Орлюком та взаємодії з іншими постійними комісіями ради. Представляючи інтереси жителів міста, спрямую зусилля на реалізацію проєктів задля розвитку Бердичева. Люди звертаються до мене з різними питаннями щодо матеріальної допомоги, за консультаціями і стосовно приватизації землі. По можливості намагаюся допомогти, порадити чи підтримати. Під час засідання 5-ї сесії міської ради були розглянуті понад 60 питань, переважна більшість із них– земельних…

– Ваш день заповнений виконанням трудових обов’язків і вирішенням питань депутатської діяльності. Чи є час для відпочинку та улюблених занять?

– Дозвілля проводжу зі своїми рідними – дружиною Любов’ю Миколаївною, яка працює заступником керівника апарату Бердичівського міськрайонного суду, та дітьми – першокласницею Валерією і 4-класником Ігорем. Вони не лише добре навчаються, а й займаються у зразковому гуртку циркового мистецтва «Жанр» ЦПО ім. О. Разумкова. Раз на рік улітку всією сім’єю виїжджаємо на декілька днів на Шацькі озера. Встановлюємо намет у кемпінгу в лісі. Такий відпочинок – це різноманітні враження, позитивна енергетика і чудові емоції… Щомісяця разом із дружиною приходимо до Бердичівського музично-драматичному театру подивитися вистави…

Моє хобі – мисливство. Для мене головне – не трофеї, а відчуття єднання з природою, спокій і тиша, спілкування з друзями… Є членом Бердичівської міськрайонної організації українського товариства мисливців та рибалок. За нестачею часу рідко випадає можливість для такого відпочинку, але коли є вільні години, радію свіжому повітрю, розмовам у дружньому колі…

– Кажуть, шосте почуття депутата – почуття відповідальності перед виборцями. Які Ваші принципи депутатської діяльності?

– Відкритість та доступність для виборців. Бути депутатом – велика відповідальність. І важливу роль у цій діяльності грає співпраця всіх депутатів, по максимуму координація роботи постійних комісій, щоб принести користь місту. Головне – завжди намагатися виконувати роботу якісно (незалежно від посади), бути чесним та працювати на благо громади.

Олег Пасічник

Олег Пасічник

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.