Субота, 1 Квітня

Міський голова Бердичева провів особистий прийом громадян

25 лют. 2021 З Офіційного порталу Бердичева

Комунікація з населенням є надзвичайно важливим аспектом діяльності органів місцевого самоуправління – впевнений голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк. Тому він є активним користувачем соціальних мереж, а двері його кабінету завжди відчинені для людей. Окрім того два рази на місяць ( у другу та четверту середу) міський голова проводить особистий прийом громадян. 24 лютого Сергій Орлюк знову спілкувався з жителями громади, які записалися до нього на прийом.

Впродовж першої половини дня міський голова встиг прийняти десятки людей, які звернулися з надією на допомогу. Традиційно багато звернень щодо поліпшення умов проживання. У Бердичеві на сьогоднішній день є декілька квартирних черг, у яких роками стоять, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС, багатодітні сім’ї, учасники АТО. На жаль, житловий фонд не поповнюється. Міський голова Сергій Орлюк разом з командою розпочали інвентаризацію покинутих квартир та будинків, що вже не мають власників з метою передати їх на баланс міста. Однак цей процес розтягнеться у часі. Хоча навіть цього житла буде недостатньо, щоб забезпечити усіх бажаючих. Тож без допомоги з боку держави тут не обійтися.


Почастішали звернення щодо відмови у видачі субсидії. Переважно звертаються люди похилого віку, з якими у квартирі приписані інші члени сім’ї, що проживають окремо або перебувають за кордоном. Це велика проблема для літніх людей, у яких пенсії не вистачає навіть на оплату всіх комунальних послуг, не говорячи вже про їжу і медикаменти. При цьому діти в силу певних причин не бажають виписуватися з квартири або допомагати батькам фінансово. Також є нарікання щодо роботи спеціалістів управління праці, сім’ї та соціального захисту населення. Люди скаржаться, що їм не надають ґрунтовної відповіді, чому саме відмовляють у субсидії. Кожен такий випадок буде розглядатися окремо.


Проте Сергій Орлюк зауважив: субсидія не видається з міського бюджету, тому міська влада не може впливати на її нарахування. Питання призначення субсидій цілковито регламентується діючим законодавством, яке порушувати не можна. Як виключення, окремі питання по призначенню субсидії виносяться на розгляд спеціальної комісії. Але і вона діє у чітких рамках закону.


До міського голови на особистий прийом записалися жителі М’ясокомбінату, які від імені людей пенсійного віку даного мікрорайону попросили не закривати філіал “Ощадбанку”, який тут знаходиться. Закриття банку створить серйозні незручності для пенсіонерів, адже їм доведеться їхати у центральну частину міста, щоб оплатити комунальні послуги. Сергій Орлюк зазначив, що цим питанням вже займається. Було подано відповідні звернення до керівництва банку щодо соціальної необхідності збереження філіалу у цьому мікрорайоні. Отримали відповідь – його утримання економічно-недоцільне.


На жаль, міська влада не має важелів впливу на банки. Наразі розглядається можливість введення ще однієї каси на пошті, що знаходиться у даному мікрорайоні поряд з філією банку або забезпечення платіжними терміналами філіали ЖЕКа №7, які знаходяться у даному мікрорайоні та на Червоній горі. Що дасть можливість людям оплачувати усі комунальні платежі безпосередньо на місці.

priyom 1

priyom 2

priyom 3

priyom 4

priyom 5

priyom 6

priyom 7

priyom 8

Відео

Офіційна інформація

Підозрюваного в умисному вбивстві бердичівлянина суд відправив під варту, а парубка, якого підозрюють у «наркозакладках», – під домашній арешт

Підозрюваного в умисному вбивстві бердичівлянина суд відправив під варту, а парубка, якого підозрюють у «наркозакладках», – під домашній арешт

31 березня 2023

Бердичівський міськрайонний суд 30 березня розглянув два клопотання слідчих про обрання запобіжних заходів. Чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 ККУ) суд відправив під варту, а підозрюва...

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.