Четвер, 8 Грудня

Депутат Кицак отримав менше зарплати, ніж деякі бердичівські чиновники

Днями народний депутат, обраний по нашому виборчому окрузі, оприлюднив на сайті НАЗК свою декларацію за 2020 рік.

 


І якщо торік ми писали, що декларацію за 2019 рік зовсім нецікаво було дивитись, порівняно з декларацією попереднього депутата, то цьогорічний документ ще більш порожній.
В розділі «Члени сім’ї» в декларації за 2018 рік Богдан Вікторович нікого не вказував. У декларації за 2019 рік вказував свого діда Василя Захаровича Бабійчука, а в новій декларації за 2020 рік – знову ця графа пуста.

 


Немає прізвища діда тепер і серед власників квартири площею 70,7 квадратних метрів у Бердичеві, якою тепер володіє його гідний онук. І судячи з того, що ця квартира – єдиний об’єкт, записаний у декларації, під час виконання депутатських обов’язків у Києві депутат все так же проживає у готелі, хоча й планував переїхати в орендовану квартиру (у всякому разі так він розповідав в інтерв’ю).


В останній декларації, як і в попередніх, Богдан Кицак не декларує ні автомобіля, ні цінних паперів, ні будівництва, ні корпоративних прав. А в розділі «Доходи» перелік скоротився лише до двох пунктів. За 2020 рік депутат отримав за роботу у Верховній Раді 526 889 гривень та отримав подарунок від своєї мами вартістю 50 000 гривень.


Для порівняння варто відзначити, що деякі бердичівські чиновники отримали більше зарплати в минулому році. Так, колишній заступник міського голови Бердичева Сергій Онофрійчук отримав 548 113 гривень, а колишня заступниця Таміла Павлішина – 573 793 гривень.


Судячи з декларації, частину своєї зарплати (близько 200 тис. грн.) народний депутат вирішив заощадити, і таким чином його офіційні грошові активи зросли в національній валюті до 280 000 гривень, в іноземній - до 12 000 доларів. До речі, якщо порівняти минулорічну та позаминулорічну декларації, то виходить, що в 2019 році на збільшення своїх запасів з 110 тисяч гривень до 200 тисяч гривень та з 5 тисяч доларів до 8 тисяч доларів витратив всю свою тодішню депутатську зарплату розміром 163 тисячі гривень.


А для чого заощаджував гроші Богдан Вікторович стало зрозуміло з останнього розділу декларації «Членство суб’єкта декларування в організаціях та їх органах». Якщо в попередніх деклараціях було вказано, що Богдан Кицак є членом громадського об’єднання «Центр розвитку Бердичева», то в новій декларації він уже є членом (а, скоріше за все, й засновником) благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд Богдана Кицака».


Подібну організацію мав і попередній депутат, але слова «міжнародний» не було у її назві. Що воно означає у нинішнього депутата теж незрозуміло. Чи то те, що він буде надавати допомогу не тільки українським немічним і знедоленим, а й, наприклад, голодним дітям Африки, чи те, що тепер скидатись до цієї скарбнички мають не тільки українські бізнесмени, а й заможні європейці чи американці.


Наш депутат нечасто зустрічається з представниками засобів інформації, і графік його приїздів до Бердичева теж не сильно афішується, тож лишається єдиний спосіб сталого спілкування – соціальні мережі. І будемо сподіватись, що саме там Богдан Кицак розповість про діяльність свого благодійного фонду та свою депутатську діяльність загалом.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

Офіційна інформація

Одинокі переселенці завтра можуть отримати у Бердичеві продуктові набори

Одинокі переселенці завтра можуть отримати у Бердичеві продуктові набори

08 грудня 2022

Їх цієї п’ятниці, 09 грудня, роздаватиме Благодійний фонд «Карітас Бердичів УГКЦ. Продукти отримають ті внутрішньо переміщені особи, які не отримували у фонді допомогу після 01 листопада поточного року.

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.