Депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський: «Завжди стояв і буду стояти на варті інтересів Бердичівської громади!» — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський: «Завжди стояв і буду стояти на варті інтересів Бердичівської громади!»

11 бер. 2021 Вікторія Кучерява

Діяльний та ініціативний громадський активіст, учасник Революції Гідності, справжній патріот України, людина доброї волі, яка протягом декількох років не на словах, а на ділі надає волонтерську допомогу українським воїнам-захисникам, небайдужий меценат, далекоглядний політик, депутат Житомирської обласної ради 7-го скликання Ігор Романський восени за результатами місцевих виборів отримав мандат депутата Бердичівської міської ради. Про життєві принципи і цінності та пріоритети депутатської діяльності, досягнення й проблеми та найближчі плани розповів журналістам голова фракції політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». 

Про його громадянську позицію і добрі справи можна написати книгу, ми пропонуємо читачам декілька розділів нарису. Ігор Романський – корінний бердичівлянин, випускник школи № 8, який після закінчення 9-го класу самостійно прийняв рішення: треба працювати, щоб допомагати своїй сім’ї. Мабуть, один із його життєвих принципів: «І словом, і ділом!» – сформувався ще у дитинстві.

З родини йде життя людини…

Дерево тримається корінням, а людина – сім’єю. Родина – найбільший скарб і найвища людська цінність, говорить Ігор Васильович. Батьки заклали в синові основи чоловічого характеру: незалежність, рішучість та вміння брати на себе відповідальність. Головні натхненниці і порадниці – мама, Галина Антонівна та бабуся Ганна – спрямовували й наставляли. Коли вчорашній школяр у 90-х роках почав працювати слюсарем із ремонту автомобілів на Бердичівському автотранспортному підприємстві, підтримали. Але згодом мама благословила на навчання: щоб досягти чогось у житті, треба вчитися. І наступною сходинкою до опанування науками став Житомирський агротехнічний коледж. Паралельно протягом чотирьох років навчався в Державній агроекологічній академії України (м. Житомир) і здобув вищу освіту, отримавши у 2000-му році диплом спеціаліста за спеціальністю «Інженер-механік».

А далі була строкова служба в армії, у 101-й окремій бригаді охорони Генерального штабу Збройних Сил України. Потім – робота за кордоном. Повернувся, одружився і декілька років займався в столиці підприємницькою діяльністю, пов’язаною з автомобілями та номерними агрегатами… Кажуть, майбутнє за тими, хто постійно вчиться. Для Ігоря Романського самоосвіта – не просто данина моді, а виклик часу і внутрішня потреба. Адже успіх приходить до тих, хто знаходиться в постійному пошуку знань. Отож крок за кроком він здобував вищу освіту в різних вишах: у 2012-му закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», у 2018-му – Житомирський національний агроекологічний університет (факультет економіки та менеджменту), отримавши диплом магістра, у 2020-му – Національну академію державного управління при Президентові України (спеціальність «Публічне управління та адміністрування»). З 2010-го по 2014-й роки працював у ДП «Київська обласна багатопрофільна лабораторія науково-дослідного експертно-криміналістичного центру» (оператор ЕОМ), лабораторії проведення досліджень НДЕКЦ при УМВС України в Житомирській області (науковий співробітник), ДП «Київська обласна багатопрофільна лабораторія НДЕКЦ» в Житомирській області (начальник комп’ютерно-інформаційного відділу). Два роки – начальником Центру надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів з обслуговування м. Бердичева, Бердичівського та Андрушівського районів № 1802. Територіальний сервісний центр МВС України № 1842 в м. Бердичеві – окрема сторінка трудової біографії.

Сучасний ТСЦ МВС України – зручність, комфорт та якісне обслуговування

У 2015-му році у Бердичеві розпочав роботу ТСЦ МВС № 1842, який став виконувати функції реєстраційно-екзаменаційних відділів ДАІ. Ігор Романський очолив нову установу по вул. Новоіванівській. Із часом вона змінила адресу, переїхавши на вул. Шкіряників. Подія відбулася наприкінці 2018-го року, нагадав Ігор Васильович у розмові з журналістами «РІО Бердичів»:

– Що спонукало до такого кроку? Тоді зменшилася кількість сервісних центрів, був великий наплив людей до старого приміщення. Це вносило труднощі в роботу персоналу і створювало незручності для клієнтів. Реформування сервісних центрів МВС вимагало їх осучаснення та реорганізації. Три роки я йшов до того, щоб у Бердичеві відкрили сучасний сервісний центр. Колишня міська влада не допомагала, а навпаки – чинилися бюрократичні перешкоди. Але обласна влада радо підтримала. Як і адміністрація, так і обласна рада виділили значні кошти. Хотілося створити сучасний потужний центр, де б якісні послуги були максимально наближені до людей. І 28-го грудня у Бердичеві презентували сервісний центр нового зразка – найкращий у Житомирській області. Як наслідок – ожила інфраструктура того мікрорайону міста, де він розташований, покращилося транспортне сполучення. Завдяки технічним зручностям: сучасній інформаційній системі та електронній черзі – процес отримання послуг значно спростився. На жаль, пандемія коронавірусу внесла деякі ускладнення у діяльність центру. Відкриття оновленого ТСЦ відіграє значиму роль у розвитку та розбудові  міста і забезпеченні його життєдіяльності.

Патріот, громадянин, лідер, депутат

Коли 12-го лютого Ігоря Романського вітали з днем народження, соціальна мережа «Facebook» рясніла сотнями добрих побажань. Йому висловлювали повагу, називаючи «людиною слова», «фахівцем свого діла», «порядним та щедрим» і «справжнім патріотом». Сам винуватець святкової події з притаманним йому гумором відгукнувся: «12.02.2021 – прикольна дата, і вона сьогодні моя!» «Патріотизм – серцевина людини, основа її активної позиції», – писав Василь Сухомлинський. Бути патріотом, переконаний Ігор Романський, – означає чесно та якісно робити свою справу на благо країни, не говорити, а діяти. У 2013-му вийшов на Майдан разом із десятками тисяч українців. Учасник Революції Гідності Сергій Адам’як називає його братом по духу: «Дружимо з 2013-го. Він – патріот, відданий національній ідеї. Виходець із бердичівської «Самооборони». Волонтер, який допомагає учасникам АТО та сім’ям загиблих захисників і тим, хто захворів чи потрапив у складні життєві обставини. Я сам безліч разів посилав до нього людей – ніколи не відмовляв. Послідовний і принциповий. Які б не були колотнечі, Ігор завжди їздив на різні акції, відстоював свою громадянську позицію попри те, що багато кому наступав на мозолі. Займає чітку державницьку, проукраїнську позицію». Не говорити, а діяти, тільки реальні справи дають реальні результати і справжні зміни, переконаний Ігор Романський. У 2015-му році, отримавши максимальну кількість голосів на місцевих виборах, він став депутатом Житомирської обласної ради. Чому висунув свою кандидатуру?

– Було велике прагнення змінити життя людей у місті та області на краще, вирішувати нагальні питання і втілювати корисні справи. Розробив чимало проєктів у різних напрямках. Були підтримані декілька важливих питань: щодо захисту екології, припинення дипломатичних стосунків і введення візового режиму з Російською Федерацією, підтримки малого підприємництва та інші. За проєкт рішення «Про звернення до Президента України щодо підтримки інституту сім’ї» проголосували одноголосно. Щорічно вдавалося залучати з обласного бюджету близько 1-го млн гривень на розвиток Бердичівської громади. Це результат праці потужної команди помічників, працівників адміністрації та обласної ради. Протягом п’яти років каденції працював у постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів, обласній комісії з координації роботи транспорту та безпеки дорожнього руху, робочій групі з оренди майна Житомирської облради і головою Наглядової ради КВНЗ «Бердичівський медичний коледж».

В. о. директора медколеджу В’ячеслав Шевченко з повагою розповідає про справжнього друга педагогічного колективу та студентської спільноти: «Дійсно, всім серцем вболівав за наш навчальний заклад. Переступивши поріг, проходив аудиторіями, спілкувався з викладачами та їх вихованцями, цікавився проблемами. Якщо хтось потребував підтримки – завжди допомагав, не просто обіцяв, а виконував. Активно сприяв розвитку коледжу. За його підтримки куплено спортивний інвентар, три потужних кондиціонера, офісну техніку тощо. «І словом, і ділом», – цей вислів саме про нього, Ігоря Васильовича». Депутат Житомирської обласної ради 7-го скликання постійно підтримував зв’язок із виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районними і сільськими радами. Ігоря Романського знають в обличчя у школах та дитячих садках, училищах і коледжах, бібліотеках та лікарнях, дитячих інтернатах і геріатричних пансіонатах області. Він сприяв у проведенні спортивних змагань різних рівнів із футболу, таїландського боксу Муей Тай та багатьох інших, є співорганізатором турнірів, а також мистецьких конкурсів. У різних мікрорайонах Бердичева підтримку Ігоря Романського відчули шкільні й дошкільні заклади, міська та районні лікарні, медичні амбулаторії, ПТУ, КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю», Бердичівський геріатричний пансіонат, а також спортивні заклади міста і району. Допомагав у вирішенні питання встановлення дитячих майданчиків у дворах житлових будинків, ініціював благодійні акції. За час каденції було виділено багато матеріальної допомоги тим, хто її потребує, народний обранець підтримував спрямування медичної та освітньої субвенцій на заробітну плату лікарям, учителям і працівникам бюджетної сфери. У першу чергу кошти йшли на проведення термінових оперативних втручань та довготривале лікування постраждалим на Майдані, дітям-інвалідам, багатодітним матерям, самотнім і малозабезпеченим. Всіх напрямків діяльності не охопити в межах однієї статті. Волонтера Оксану Заводяну з Ігорем Романським пов’язує давня дружба: «Це Людина з великої літери, яка не один рік допомагає учасникам АТО, спрямувавши їм тисячі гривень. Зараз опікується родинами загиблих захисників, не забуває їх. Ми разом їздили в зону АТО. Словами не розповісти про ризик і небезпеку... Ігор здійснює благородну справу за покликом душі. І своїх дітей виховує патріотами, впливаючи власним прикладом…» За волонтерську, професійну та депутатську діяльність Ігор Романський отримав численні відзнаки, Грамоти і Подяки. Кожна – свідчення служіння Україні.

Особливо пишається медаллю «За благодійну діяльність», нагрудним знаком «За вільну Україну. АТО» (2016 р.), нагрудним знаком «Залізний хрест», яким нагороджений за громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, та особисті заслуги у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, медаллю «Гордість ЖНАЕУ» (2017 р.) та відзнакою Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України» (2018 р.).

Восени 2020-го року за результатами місцевих виборів Ігор Романський став депутатом Бердичівської міської ради, очоливши фракцію політичної партії «Українська стратегія Гройсмана». Чому балотувався, відповідає лаконічно: «Завжди стояв на сторожі інтересів Бердичівської громади і надалі разом зі своєю командою буду робити все, що від мене залежить, для добробуту наших земляків». Друзі-однопартійці одностайні в думці: Ігор Романський – принципова, справедлива і толерантна людина, яка вміє слухати й чути, котра зробила чимало добрих справ, і про велику кількість із них не всі знають.

Під час спілкування у громадській приймальні депутатів Бердичівської міської ради (фракція «Українська стратегія Гройсмана») Ігорю Романському постійно телефонували, потрібно було вирішувати нагальні проблеми. В інтерв’ю прозвучало мало цифр, було більше відвертих відповідей.

– Які Ваші перші кроки після набуття повноважень депутата міської ради?

– Протягом 3-х місяців відправив до виконавчого комітету міськради 67 звернень із різних питань: охорони здоров’я, поліпшення житлових умов мешканців, покращення інфраструктури міста...

– Які звернення ініціювала фракція політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» до керівництва міста?

– Були підняті питання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста» матерям загиблих військових Бердичева, а також – Анатолію Залевському, бердичівлянину, відомому на весь світ еквілібристу (пишаюсь, що восени за моїм поданням він отримав почесну відзнаку «Честь і слава Житомирщини»), питання онлайн-трансляції сесій Бердичівської міської ради через мережу Інтернет. Ініціювали скликання позачергової сесії міської ради, де порушили питання про газ (його транспортування), електроенергію та інші, які стосуються життєдіяльності Бердичівської громади. Депутати «Української стратегії Гройсмана» завжди стоятимуть на сторожі інтересів бердичівлян!

– Які питання будете вирішувати далі?

– Проблеми охорони здоров’я, зокрема – щодо комунікації лікарів із пацієнтами. Також питання поліпшення якості надання послуг у дитячих садках, підтримки соціально незахищених верств населення, допомоги учасникам АТО/ООС та їх родин, розвитку спорту, покращення міської інфраструктури (освітлення, водопостачання, стану доріг), зон відпочинку, використання туристичного потенціалу Бердичева тощо. Все робитимемо покроково. Наша громада потребує змін…

– Щороку у зимові дні Ви стаєте помічником Святого Миколая, даруючи радість дітям…

– У грудні 2020-го разом із колегами-депутатами від фракції «Українська стратегія Гройсмана» завітав до ЗОШ № 12 у мікрорайоні Червона гора.
На замовлення дирекції придбали новий сучасний телевізор і подарували закладу…

Про особисте і не тільки

Генеральний директор ТОВ «Тех-Сервіс», депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський перебуває в постійному русі, і це його звична стихія. Знаходить час і для своїх улюблених занять.

– Знаємо, що Ви – шанувальник полювання та риболовлі…

– Так, я – член Бердичівської міськрайонної організації українського товариства мисливців та рибалок, Житомирського обласного осередку ВГО «Федерація мисливського собаківництва України», Української асоціації власників зброї. Люблю спілкування з людьми та природою, пізнавати і відкривати нове…

Він прямолінійний та вимогливий і в той же час уважний та коректний, проникливий політик і турботливий син, люблячий батько та чоловік.

– Родина – Ваша надійна опора?

– Так, сім’я – це фундамент, на якому все будується. Мене підтримують, допомагають і надихають дружина Юлія – викладач музичного мистецтва у педагогічному коледжі, дочка Ірина – студентка БКПЕП, майбутній юрист, – моя найдорожча скарбничка, обдарована дівчина, гордість родини –12-річний син Владислав – «хлопчик-живчик», котрий має різноманітні захоплення: вільна боротьба, гра на гітарі та шахи. Дозвілля з ними – найкращий відпочинок. Коли збирається вся сім’я – це справжнє свято…

Люди –найцінніше в Україні, говорить Ігор Романський. І кожне своє звернення депутат підписує словами: «З думкою про бердичівлян…»

Romanskiy1

Romanskiy2

Romanskiy3

Romanskiy4

Romanskiy5

Romanskiy6

Romanskiy7

Romanskiy8

Romanskiy9

Romanskiy10

Romanskiy11

Romanskiy12

Romanskiy13

Romanskiy14

 

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.