Бердичівському прокурору та його дружині автомобілі продають за півціни — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Бердичівському прокурору та його дружині автомобілі продають за півціни

1 квітня закінчується термін подачі декларацій за минулий рік, і читаючи деякі з них, доводиться дивуватись.

Ось, наприклад, декларація головного бердичівського прокурора Віталія Шпака, яку він подав 23 березня. Побачити його наживо в Бердичеві дуже важко, тож судити про нього доводиться лише з офіційних документів.

 
За 2020 рік він отримав 613 тисяч гривень зарплатні, що в місяць становить близько 50 тисяч, а дружина його, яка теж працює в житомирській прокуратурі, отримала 490 тисяч гривень.


Роком раніше, коли Віталій Васильович працював в Новоград-Волинській прокуратурі, він теж отримав зарплати за 500 тисяч в рік. Дружина ж його тоді отримала більше 175 тисяч зарплати, подарунок в 171 тисячу гривень і 7 тисяч допомоги по догляду за дитиною...


Тобто, зрозуміло, що грошей в сім’ї вистачає, але, крім цього, прокурорам дуже щастить і в інших сферах. Наприклад, їм вдається дуже дешево купувати для себе автівки.


В декларації вказано, що Віталій Шпак в 2018 році купив собі автомобіль Nissan Rogue виробництва 2015 року за 199 тисяч 790 гривень. Тобто трирічний кросовер обійшовся йому в якихось сім тисяч доларів. Але якщо подивитись на реальні ціни на цю модель, то навіть сьогодні такі автомобілі (тобто 2015 року випуску) коштують чи не вдвічі дорожче, не говорячи вже про трирічні.


Так само пощастило і дружині прокурора, яка в 2020 році купила собі Nissan Juke 2017 року випуску за 238 тисяч 372 гривні, тобто десь за вісім з половиною тисяч доларів. І знову ж реальні цифри на ринку майже вдвічі дорожчі.


Одним словом, везучі люди наші прокурори. Мало того, що зарплати в них вдвічі більші, ніж в поліцейських, наприклад, то ще й з автомобілями їм щастить...

Shpak1

 

Rog2015

Rog2018

Juk2017

 

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.