Депутат Бердичівської міської ради Юрій Ніколаєнко: «Об’єднатися та працювати для вирішення господарських питань» — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Депутат Бердичівської міської ради Юрій Ніколаєнко: «Об’єднатися та працювати для вирішення господарських питань»

02 квіт. 2021 Вікторія Кучерява  

Продовжуючи серію інтерв’ю з депутатами Бердичівського міської ради, ми зустрілися з головою фракції політичної партії «Пропозиція» підприємцем Юрієм Ніколаєнком. Він коротко розповів про свою депутатську діяльність, проблеми, які його особливо хвилюють і власне
бачення першочергових змін.

Лаконічно про себе: звідки родом, освіта, трудовий шлях

«Виловити» депутата через його зайнятість було досить складно. Проте, будучи людиною діловою та відповідальною, Юрій Ніколаєнко періодично телефонував і попереджав про зміни у своєму робочому графіку. При зустрічі чітко та відверто відповів на питання інтерв’ю.


– Юрію Віталійовичу, розкажіть, будь ласка, про себе…

– Я народився і вже майже 50 років проживаю у Бердичеві. Це рідне місто моїх батьків. У молодших класах вчився у школі № 8, з 3-го по 8-й – у СШ № 1 ім. Т. Г. Шевченка. Потім вступив до Бердичівського медичного училища. У 1991-му закінчив заклад і більше року працював фельдшером швидкої допомоги у районній лікарні. Пройшов навчання на курсах зубних техніків і влаштувався на роботу до міської стоматологічної поліклініки. У 1995-му році зайнявся підприємницькою діяльністю, а з 2000-го по 2012-й рр. – автобізнесом. Було чимало закордонних поїздок, бачив рівень життя в європейських країнах. Я людина, яка займає проєвропейську позицію, ми можемо чимало запозичити з європейського досвіду для розвитку інфраструктури Бердичева. У мене була можливість поїхати на проживання в Америку, але вирішив вкладати гроші в економіку України. В інших державах поважають нашу країну, наших щирих, працелюбних і гостинних людей.


– Ім’я Віталій розповсюджене у Вашій родині?

– Так, мого батька, ветерана бердичівської міліції, звати Віталій Євгенійович. Мама, Лідія Василівна, – колишній працівник закладів громадського харчування. Із сином Віталієм Юрійовичем у нас сімейний бізнес, вирощуємо свійську птицю. Дружина Ніна Михайлівна – теж приватний підприємець. Дочка Марія – фахівець із реклами.


Під час Революції Гідності Юрій Ніколаєнко був на Майдані Незалежності серед учасників доленосних для України подій. Депутат Бердичівської міської ради Олексій Побережний (фракція політичної партії «Українська стратегія Гройсмана») знайомий із Юрієм Ніколаєнком понад 10 років: «Знаю його лише з хорошої сторони. Послідовний, підтримує справедливі справи і готовий долучитися до ініціатив із відстоювання справедливості. Юрій Віталійович – успішний підприємець, який попри всі труднощі не втрачає оптимізму». Володимира Сенчу з Юрієм Ніколаєнком пов’язують 25 років дружби: «Разом пройшли шлях від безробітних до бізнесменів. Він розвинув свою справу з нуля. Постійно працює, не сидить на місці. Завжди відгукується на будь-які прохання. Допомагав учасникам Майдану та нашим захисникам – воїнам АТО. Виявив бажання зі мною відігнати на передову машину швидкої допомоги…».


Депутатські пріоритети: «Маю своє бачення подальшого розвитку міста»

Депутатська діяльність різноманітна і може розвиватись у багатьох сферах: освіти та мистецтва, економіки і підприємництва, будівництва та житлово-комунального господарства, фізичної культури і спорту та інших. Юрій Ніколаєнко бачить себе у політиці, оскільки має власні погляди на розвиток Бердичівської міської громади і хоче досягнути позитивних змін:


– Бути депутатом – значить втілювати корисні для міста ідеї та проєкти. Говорячи про перспективи розвитку Бердичева, хочу наголосити на питаннях господарської діяльності і використання бюджетних коштів. Теперішня влада отримала у спадок занедбане господарство – зношені комунікації, напівзруйновані споруди чи покинуті будівлі… Додає труднощів спротив деяких старих кадрів. На мою думку, необхідно провести повний аудит у всіх сферах життя міста, аби щось змінити. Майже 20 років діяльності колишніх можновладців розділили місто на «наших» і «не наших». Вважаю, що попередня міська влада створювала неоднакові умови для підприємців, зайнятих у сфері бізнесу. Лобіювалися інтереси заїжджих і нерідко чинилися бюрократичні перешкоди місцевим підприємцям. Я сам стикався з таким безчинством колишньої влади. Хочеться, щоб давали «зелену дорогу» нашим землякам, місцевим підприємцям.


– Що сьогодні турбує бердичівлян, з якими питаннями вони до Вас звертаються?

– Проблеми у всіх жителів міста – спільні. В основному вони стосуються тем житлово-комунального господарства та капітального ремонту. Про це, думаю, вже неодноразово говорили інші депутати. Жителі мого виборчого округу звернулися щодо стану дороги у мікрорайоні Загребелля, яка пошкоджена з вини працівників підприємства. Наразі ведеться діалог із власниками з питання ремонту… Такі ж проблеми виникали й в інших місцях. Було звернення стосовно плати за орендовану земельну ділянку. Відповідь уже надійшла… Вирішується питання щодо свердловини на території дитячого садка «Дошколярик» у Скраглівці… У планах – утворення громадської приймальні депутата міської ради.


– Що Вам імпонує в діях міської влади?

– Імпонує, що теперішня міська влада у взаємодії з громадськістю використовує інструменти місцевої демократії і прагне запроваджувати такі механізми управління, які викликатимуть довіру у людей. Депутати і міська адміністрація мають чітке розуміння вектора розвитку територіальної громади.


– Яких життєвих принципів Ви дотримуєтесь?

– Принципу порядності. Не красти – так виховував мене батько, так я виховав і сина. Головне – бути порядним, не переступати через свої принципи. І вміти захистити себе, не бути хлопчиком для биття.


– Ваші вподобання та улюблені заняття у вільний час?

– У шкільному віці займався вільною боротьбою, моїм тренером був відомий у місті та області Юрій Горленко. Будучи студентом медичного училища, захоплювався боксом, тренувався у знаменитого Олега Сікорського. Зараз у вільний час віддаю перевагу риболовлі та збиранню грибів. Люблю подорожувати. Відпочинок у Закарпатті оздоровлює…


Юрій Ніколаєнко переконаний, що задля реальних змін потрібно багато працювати й не зупинятися на півдорозі, нести відповідальність за свої слова та вчинки. Він оптимістично дивиться у майбутнє і завжди відкритий для своїх виборців.

Nikolayenko 02

Nikolayenko 03

Nikolayenko 04

Nikolayenko 05

Nikolayenko 06

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.