На Бердичівщині голови п’яти громад підписали Меморандум про співпрацю — РІО Бердичів

На Бердичівщині голови п’яти громад підписали Меморандум про співпрацю

05 квіт. 2021 З Офіційного порталу Бердичева

Після процесу децентралізації, коли у межах колишнього Бердичівського району утворилося п’ять окремих громад, виник ряд робочих питань, які потребують вирішення. Інколи цей процес відбувається непросто. Але голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк впевнений, що розвиток та процвітання громадам принесе тільки співпраця.

«Своїм основним завданням бачу забезпечення комфортного та безпечного середовища для життя наших громадян. І це неможливо без взаємовигідного співробітництва із сусідніми громадами. Наші територіальні громади сьогодні пов’язані низкою економічних, соціальних та культурних зв’язків. В умовах конкуренції між регіонами та містами за людей та ресурси, лише партнерство може зробити нас сильнішими, більш конкурентними та успішними» – заявив він.


Саме тому нещодавно Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, голова Райгородецької ОТГ Максим Самчик, голова Швайківської ОТГ Габріел Мкртчян, голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк та голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова підписали Меморандум про співпрацю.


Сергій Орлюк подякував головам громад за співпрацю та зазначив, що вбачає у підписанні договору перший крок, зроблений назустріч один одному. Та сподівається на початок конструктивного діалогу для урегулювання спірних питань.

golovi 1

golovi 2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.