Роздрукувати цю сторінку

На святі футболу зустрілись мер Бердичева і голова прилеглої ОТГ

30 квіт. 2021 Олександр Доманський

Воно й не дивно, адже свято, присвячене Дню футболу проходило на стадіоні колишньої військової частини, який розташований в селі Романівка, що нині належить до Райгородецької ОТГ. Але квартирується тут спортивний клуб «Бердичів», президентом якого є Геннадій Радзимінський. І якщо в інших сферах між містом і цією громадою точаться судові суперечки, то на футбольному між їх очільниками була цілковита згода щодо підтримки гарної справи.

Напередодні свята в клубі пройшов внутрішній турнір, результати якого оголошувались саме у четвер, в присутності десятків батьків вихованців та численних гостей. Кращі гравці турніру отримали кубки і медалі, а всі учасники - смачну піцу та солодощі.

Присутніми на святі були більше 100 дітей, а всього членами СК «Бердичів» є 130 вихованців, яких тренують п’ятеро тренерів. І з кожним роком ця кількість росте, адже президент клубу Геннадій Радзимінський докладає надзусилля для популяризації його улюбленої гри та спортивного розвитку своїх підопічних. Цікаві подорожі на футбольні матчі команд-майстрів, спортивні зустрічі з командами однолітків з інших регіонів України, інтенсивні тренування - все це приваблює дітей та підлітків, і вони разом зі своїми батьками стають єдиною спортивною родиною.

А на футбольному святі ще й переконались, що їх діяльність підтримують керівники громад. Так, міський голова Бердичева Сергій Орлюк подарував дітям комплект м’ячів, а голова ОТГ Максим Самчик – сітки для футбольних воріт. Максимальне сприяння ініціативам спортсменів та тренерів пообіцяла також і староста села Романівка Юлія Боголюб.

Та не тільки вітання і подарунки стали символами цьогорічного свята футболу. На стадіоні відбувся товариський матч між вихованцями СК «Бердичів» 2008 року народження та футбольною командою Бердичівського спортивного ліцею 2007 р.н. В напруженій боротьбі ліцеїсти виграли з рахунком 1 : 0, а підопічні Геннадія Радзимінського отримали стимул до кращого тренування.

Ми вже писали, що на базі Скраглівецького стадіону житомирські підприємці хочуть організувати ще одну футбольну школу, тож цілком можливо, що в майбутньому футболістів у Бердичеві буде стільки, що турнір між ними буде тривати тиждень, і тоді доведеться святкувати не День, а Тиждень футболу.

futbol1

futbol2

futbol3

futbol4

futbol5

futbol6

futbol7

futbol8