Депутат Бердичівської районної ради Наталія Рудомьотова: «Мешканці міста і району заслуговують на краще життя» — РІО Бердичів

Депутат Бердичівської районної ради Наталія Рудомьотова: «Мешканці міста і району заслуговують на краще життя»

05 трав. 2021 Вікторія Кучерява

Наталія Рудомьотова, вчитель початкових класів школи №5, за результатами місцевих виборів-2020 стала депутатом Бердичівської районної ради (фракція політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»). Відповідальна і принципова, цілеспрямована та врівноважена, небайдужа до проблем інших, вона прагне внести позитивні зміни у життя земляків.

Бути вчителем – мрія з дитинства


У кожного в дитинстві була заповітна мрія. Наталія Рудомьотова, скільки себе пам’ятає, завжди хотіла бути вчителем. Її батьки – корінні бердичівляни. Мама, Тамара Петрівна, працювала на «Шкіроб’єднанні», тато, Михайло Сергійович, – на машинобудівному заводі «Прогрес». Коли родина проживала на вулиці Молодогвардійській, маленька Наталія і вдома, і на подвір’ї частенько грала у школу. Завзято проводила «уроки» з ляльками – уявними учнями. Отож сусіди знали: зростає майбутній педагог. Випускниця школи № 2 вступила до вищого навчального закладу – Міжнародної гуманітарної академії. Одночасно працювала у СШ №5: вожатою, вихователем групи продовженого дня, а згодом – учителем початкових класів. «Ніколи не бачила себе в іншій професії, – розповідає Наталія Михайлівна. – Люблю дітей, мені цікаво перебувати в їх оточенні, спілкуватися з малюками. Поруч із ними збагачуюся позитивними емоціями». Закінчивши виш, вона отримала диплом бакалавра міжнародного зразка за спеціальністю «Психолог. Учитель початкових класів».

За її плечима – понад 30 років педагогічного досвіду у ЗОШ №5, із якою зрослася серцем та душею… «Для Наталії Михайлівни робота – в радість, адже людина, дійсно, на своєму місці, – розповідає директор ЗОШ №5 Ніна Чурчун. – Толерантна, сумлінна і працелюбна. Постійно взаємодіє з батьками, з якими склалися партнерські стосунки». Тетяна Ельсессер, котра нині перебуває на заслуженому відпочинку, свого часу працювала з Наталією Рудомьотовою: «Доброзичлива людина. Завжди підтримувала і допомагала. Користується великим авторитетом у вихованців та їх рідних…».

«Школа, діти – сенс життя Наталії Михайлівни. Учні і батьки люблять та поважають свого вчителя», – говорить голова профкому ЗОШ №5 Таміла Новікова. Школа – дивовижне місце, з яким пов’язані неповторні миті дитинства та юності. У перекладі з латині це слово означає сходи, і початкова школа – основа основ… Досвідчена вчителька, яка прийшла сюди за покликом серця, щиро радіє будь-яким успіхам своїх юних друзів і переживає за невдачі дітлахів, відчуваючи величезну відповідальність за їх навчання та виховання.


Проблеми є, їх потрібно вирішувати


-  Наталія Рудомьотова вперше обрана депутатом Бердичівської районної ради. Що стало вирішальним у такому кроці?

– Є велике бажання внести позитивні зміни у життя мешканців Бердичева та району. Наші обдаровані і працелюбні люди заслуговують на те, щоб їх чули й шли назустріч.


– Під час спілкування з виборцями Ви дізнаєтеся про різні проблеми…

– Так, ї їх вистачає. Мій депутатський досвід невеликий, проте можу сказати, що серед актуальних питань – земельне. Надала допомогу тим, хто до мене звертався в усній формі: після консультації та порад проблему вдалося вирішити.


– Ваше бачення розвитку громади. Які напрямки вважаєте пріоритетними?

– Зростання добробуту і підвищення якості життя населення. Хочеться, щоб була збережена і функціонувала районна лікарня, щоб люди отримували потрібну медичну допомогу, щоб були вирішені актуальні проблеми освіти в умовах шкільної реформи. Зокрема, покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, створення сприятливого освітнього середовища для підтримки та розвитку особистості учня. Переконана, разом можна подолати всі труднощі та непрості виклики сьогодення…


Чесність і порядність в усьому – життєвий принцип Наталії Рудомьотової. Як би це не було важко, але потрібно робити те, про що говориш. Це запорука довіри людей, вважає народна обраниця.

Rudomyotova 01

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.