Увага! Нові бланки заяв на субсидію, заповнюйте і надсилайте — РІО Бердичів

Увага! Нові бланки заяв на субсидію, заповнюйте і надсилайте

14 трав. 2021

Останніми днями однією з найобговорюваніших тем соціальної тематики в Україні стали нові правила оформлення житлових субсидій.

 


Ідилія останніх років коли більшість субсидій з настанням або закінченням опалювального сезону перераховувались автоматично, закінчилась. Тепер кожному отримувачу субсидій потрібно заново здавати заяву та декларацію до відділів соціального захисту.

 


Щоб там не утворювались черги, постановою кабміну «розтягнули» період надання таких документів аж на 5 місяців. Тобто, ви можете навіть у вересні подати документи, а субсидія буде призначена з травня.


Але, можна й зовсім не ходити до відділів чи управлінь соціального захисту і не стояти там в чергах ні у травні, ні у вересні. Завантажуйте у нас на сайті нові бланки заяв і декларацій (завантажити їх можна за посиланнями під заголовком статті), та надсилайте їх поштою до відповідних органів. На жаль, інший, ще більш прогресивний шлях подання заяв, електронний сервіс на сайті міністерства соціальної політики зараз не працює, хоча на місцях навіть працівники «собезів» про це не знають. Немає в них ще й нових бланків.


На фото: в Бердичеві відучора здати заяви на будь-який вид соціальних допомого тепер можна, на першому поверсі приміщення міськвиконкому, де розмістились віддалені робочі місця міського управління соцзахисту.

subsidiya1

subsidiya2

subsidiya3

subsidiya4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.