Депутати Бердичівської міської ради сумніваються в реальності проектів «зеленої» команди — РІО Бердичів

Депутати Бердичівської міської ради сумніваються в реальності проектів «зеленої» команди

Про це стало відомо на засіданні бюджетної комісії міської ради, яке відбулось в понеділок по обіді.


Так, одним з питань, яке розглядали депутати, було внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Бердичева. Стосувалось воно виділення коштів на проектно-кошторисну документацію для будівництва на території міського пляжу двох спортивних майданчиків та скейт-парку. Доповідав начальник управління житлово-комунального господарства Руслан Квятківський, а опонували йому депутати бюджетної комісії, особливо Валерій Шелепа.


Це й не випадково, адже він зараз очолює рятувальну службу на воді, постійно перебуває на пляжі і добре знає, що там робиться вдень і вночі. По-перше, він поставив під сумнів доцільність ескізних пропозицій, які представляла на містобудівній раді громадська організація «Креативний Бердичів», а по-друге, хотів дізнатись, чи знають про масштабне будівництво жителі прилеглих до пляжу будинків. Інші депутати теж підтвердили, що іноді знаходитись біля спортивних майданчиків просто неможливо від крику та матів, які звідти лунають.


Захищати свою команду взявся секретар міської ради Богдан Коляда, який теж доклав зусиль до розробки цього проекту і хоче, щоб справа, яку запроектували активісти під керівництвом народного депутата Богдана Кицака, стала реальністю. Тим більше, що саме депутат обіцяв відшукати гроші на реконструкцію пляжу в Бердичеві з загальнодержавних фондів.


Після бурхливої дискусії депутати прийняли рішення терміново (ще до сесії міської ради, яка відбудеться 3 червня) провести громадські слухання або хоча б вивчити думку жителів прилеглих до пляжу будинків щодо масштабної реконструкції улюбленої бердичівлянами зони відпочинку.


Розглядались на комісії й інші цікаві питання (про них розповімо в наступних публікаціях), а завершив її депутат Денис Сенаторов, який до цього не брав участь в дискусіях, пропозицією прибрати з проїжджої частини біля мурів кляштору огородження. Адже роботи з реставрації там вже завершені (на частині мурів, які прилягають до території, відданій релігійній громаді), а внаслідок звуженої проїжджої частини там часто виникають затори, які можуть призвести до ДТП. Цю пропозицію депутати вирішили оформити у вигляді рекомендації, яка обов’язкова для виконавчих органів ради.

komisiya2

komisiya3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.