Долі дітей, грошова допомога та дозволи на будівництво – члени виконкому Бердичева прийняли ряд важливих рішень — РІО Бердичів

Долі дітей, грошова допомога та дозволи на будівництво – члени виконкому Бердичева прийняли ряд важливих рішень

У середу майже під кінець робочого дня в актовій залі міської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Останнім часом стає доволі поширеною практика збирати членів виконкому в такий час, щоб, очевидно, якомога менше відволікати їх від роботи і, не менш очевидно, щоб міський голова, його заступники і керівники управлінь та відділів мали змогу виконати все заплановане на цей день.

На порядок денний було винесено 15 питань і, по суті, всі вони стосувалися традиційної роботи управління праці і соціального захисту населення, служби у справах дітей, управління містобудування, архітектури та земельних відносин тощо.
Так, було виділено адресну грошову допомогу 17-ьом бердичівлянам на загальну суму 9 тисяч 100 гривень. Крім того, у якості винятку, раніше встановленого терміну грошову допомогу, яку виділяють до Дня захисника України, нададуть батькові і матері загиблого в зоні АТО бердичівлянина у зв’язку з важкою хворобою батька. Розмір грошової допомоги, як і передбачено Положенням про надання матеріальної допомоги до свята, становить 4000 гривень.


Було підтримане членами виконкому рішення про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина. Дане питання попередньо обговорили на комісії з питань захисту прав дитини, вивчений перелік документів і, що найголовніше, майнові права дитини порушені не будуть. Наступним на розгляд було винесено рішення про доцільність цілодобового перебування дітей у закладах інституційного догляду та виховання дітей. Мова йде про двох діток з інвалідністю, одна з яких перебуває у Житомирській спеціальній школі, а інша – у Бердичівській спеціальній школі. Також було надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування у зв’язку з рішенням суду, та призначено піклувальника.


На рахунок надання дозволів, то мова про якесь масштабне будівництво не йде. Перший стосувався виконання приватним підприємством благоустрою території по вулиці Одеській, 14 – встановлення тимчасової споруди у вигляді навісу для транспортних засобів – в межах земельної ділянки, котра перебуває у власності підприємства. Вхідну групу з легких конструкцій до нежитлового приміщення в житловому будинку дозволять влаштувати по вулиці Миру, 8. Будівля частково розташована в межах червоних ліній вулиці, потрібно врахувати нормативно-правові вимоги щодо забезпечення доступності і безпеки маломобільних груп населення та осіб з інвалідністю.


Насамкінець питання порядку денного стосувалися затвердження складу адміністративної комісії, списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування, а також було одноголосно підтримано рішення виявлення безхазяйного майна та затвердження акту дефектів і пошкоджень гідровузла гідроспоруди на річці Гнилоп’ять, що розташована на території села Скраглівка по вул. Кам’янка, 2 Бердичівської міської територіальної громади.

26vikonkom 1

26vikonkom 2

26vikonkom 3

26vikonkom 4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.