Вівторок, 27 Вересня

На Бердичівщині запроваджують нові традиції

Кордони Бердичівського району після адміністративної реформи значно розширились, і для того, щоб знайти щось, що поєднує нові території, посилено працюють десятки чиновників нової, збільшеної райдержадміністрації.

 


По аналогії зі святом, що більше десяти років проводилось в Бердичеві на День Василя, вирішили і собі зробити церемонію, на якій можна відзняти гарний відосик та фото з якої не соромно виставити в соцмережах.

 


На своїй сторінці у Фейсбук голова РДА так описала дану подію:


«29 травня на території дитячого табору «Березовий гай» відбувся святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. Свято відвідали діти з усього Бердичівського району, концертна програма включала в себе виступи творчих колективів з усіх територіальних громад Бердичівського району. Гості свята мали змогу насолодитися виконанням народних та сучасних танців, народних та авторських пісень, виступами з демонстрацією елементів бойових мистецтв та, навіть невеликим авіашоу.


Серед гостів заходу було чимало переможців та учасників різноманітних змагань, конкурсів регіонального та державного рівня, усі вони отримали приємні подарунки та нагороди.


На святі були присутні депутат Верховної ради України Богдан Кицак, голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк, голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов, заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Катерина Вислоцька, депутати Бердичівської районної ради: Софія Томашевська, Ростислав Гаврилюк, депутати Житомирської обласної ради Галина Сисоєва, Наталія Рибак, Наталія Онуфрієнко, депутат Житомирської обласної ради, директор обласного госпіталю для ветеранів Павло Журбенко.


Представники органів державної влади та місцевого самоврядування виступили з промовами до дітей-учасників заходу, а також вручили подарунки талановитій молоді Бердичівського району. За підсумками свята усі присутні могли переконатися, що з таким безмежно талановитим підростаючим поколінням майбутнє нашої держави в цілковитій безпеці!».


Цілком вірогідно, що таке свято стане традиційним, адже гарні фото в стрічці потрібні всім...

Bergay1

Bergay2

Bergay3

Bergay4

Bergay5

Bergay6

Bergay7

Фото зі сторінок у "Фейсбук"

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.