Про скейт-парк на сесії Бердичівської міськради навіть не згадали — РІО Бердичів

Про скейт-парк на сесії Бердичівської міськради навіть не згадали

Хоча напередодні так багато дискутували про його спорудження на території міського пляжу і в соцмережах, і на засіданнях депутатських комісій.

 


Сьогодні сесія міської ради, незважаючи на відсутність через відрядження міського голови Сергія Орлюка, розпочалась вчасно, а перша її частина проходила швидко і організовано.

 


Депутат Сергій Онофрійчук запропонував зняти з порядку денного два питання: про земельну ділянку поблизу лікарні та про передачу громадській організації в оренду приміщень по вул. Європейська, 106. Мовляв, біля лікарні знаходиться не вільна від забудови ділянка, а незавершене будівництво акушерського корпусу, а стосовно приміщень питання недовивчене і може привести до конфлікту між різними ГО.


Але голосуванням депутати не підтримали ці пропозиції. Цікаво було, що за першу з них порізно голосували навіть члени однієї сім’ї. Так Ірина Груднина голосувала «за», а її чоловік Ярослав – «утримався».


При прийнятті «Програми соціального та економічного розвитку Бердичева на 2021 – 2023 роки» (про неї ми писали в попередніх публікаціях) додатково внесли до її тексту пропозицію від гуманітарної комісії про забезпечення в місті роздільного збирання побутових відходів. І після голосування за цю пропозицію депутатам подякував її ініціатор Олексій Побережний, запевнивши, що цим кроком Бердичів стане ближче до Європи. Проти прийняття програми в цілому була лише Любов Івасюк.


Більшість інших питань одноголосно приймались без обговорень. Про другу половину сесії читайте в наступному репортажі.

pochatok1

pochatok2

pochatok3

pochatok4

pochatok5

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.