Середа, 6 Грудня

Про розмітку, «зебри», контроль за водіями та пішоходами – бердичівський депутат подав на сесії запит

04 черв. 2021 Світлана Семчук

Вже традиційно наприкінці кожного засідання чергової сесії Бердичівської міської ради депутати виступають зі своїми запитами, в яких висвітлюють важливі проблемні питання того чи іншого мікрорайону міста. Зазвичай передують цьому звернення мешканців до депутата з проханням донести до міської влади наявну проблему, тим самим посприяти її вирішенню.

Цього разу найпершим з підготовленим запитом виступив депутат від політичної партії «Європейська Солідарність» Василь Толочко, причому тема цього запиту була неабияк важлива, адже стосувалася учасників дорожнього руху – водіїв та пішоходів. За словами виступаючого, на території міста кількість дорожньо-транспортних пригод не зменшується. Навпаки, проаналізувавши надану Бердичівським відділом поліції відповідь на його інформаційний запит, Василь Толочко зазначив, що у 2020 році на території міста і району було зареєстровано 256 ДТП, а за 5 місяців 2021 року їх вже налічується 149.

Безпосередньо на пішохідних переходах через порушення правил їх проїзду минулого року 10 ДТП, а вже за кілька місяців 2021 року таких відбулося 3. Винуватцями цих пригод є як водії, так і пішоходи, які не дотримуються правил переходу або ж найчастіше роблять це у невстановлених місцях. Тому депутат хоче звернути увагу міської влади на те, що потрібно привести всі пішохідні переходи у Бердичеві до належного стану. Також посилити контроль працівниками поліції за дотриманням правил дорожнього руху власниками транспортних засобів, щоб вони не перевищували швидкість у населеному пункті, і пішоходів, щоб вони переходили дорогу у встановлених місцях і згідно з правилами.

Конкретно по пунктам Василь Толочко у своєму запиті запропонував:

- привести в належний стан дорожню розмітку, яка визначає регульовані і нерегульовані пішохідні переходи. І було би бажано, щоб на центральних вулицях міста, як Житомирська, Вінницька, Європейська, ця розмітка була зроблена із використанням пластику, бо він протримається на дорозі більше 3-х років;

- встановити належним чином попереджувальні знаки «Пішохідний перехід». Для прикладу депутат навів вулицю Шевченка, де біля парку пішохідний перехід розташований в одному місці, знак – в другому місці, а освітлення – взагалі в третьому;

- забезпечити освітлення, особливо нерегульованих пішохідних переходів. Наприклад, як їхати до Житомира, можна помітити декілька таких яскравих освітлених переходів і водій транспортного засобу здалеку бачить людину, котра переходить дорогу;

- посилити контроль з боку патрульної поліції за дотримання учасниками дорожнього руху правил;
- продовжити нанесення горизонтальної розмітки, адже цю роботу вже почали робити, і не тільки на центральній дорозі.

Цей депутатський запит виступаючий просив скерувати до комісії з безпеки дорожнього руху, в управління ЖКГ, до патрульної поліції області і Бердичівського районного відділу поліції. Інші депутати підтримали цей запит, адже питання дійсно важливе, тим паче, що, як було сказано, дорожньо-транспортних пригод налічується набагато більше, просто немала частина з них вирішується за допомогою європротоколів через відсутність потерпілих і завдяки наявним страховим полісам.

Tolochko sesiya1

Tolochko sesiya2

Tolochko sesiya3

Tolochko sesiya4

Tolochko sesiya5

Tolochko sesiya6

Tolochko sesiya7

Tolochko sesiya8

Tolochko sesiya9

Tolochko sesiya10

 

 

 

Відео

Офіційна інформація

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

05 грудня 2023

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил безпеки, особливо під час поїздок узимку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.