В Бердичеві почала роботу чергова громадська рада при міському голові — РІО Бердичів

В Бердичеві почала роботу чергова громадська рада при міському голові

 

У приміщенні міськвиконкому 4 червня першу ознайомлювальну зустріч провели члени новоствореної Громадської ради при Бердичівському міському голові.

 


Громадська рада була створена розпорядженням міського голови Сергія Орлюка з метою участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів міської ради, налагодження ефективної взаємодії цих органів із громадськістю, врахування громадської думки під час виконавчим комітетом функцій і повноважень місцевого самоврядування.

 


До основних завдань цього консультативно-дорадчого органу входять: створення умов для реалізації мешканцями міської територіальної громади конституційного права на участь в управлінні справами на місцевому рівні; сприяння врахуванню органами місцевого самоврядування суспільної думки під час формування та реалізації місцевої політики.


Наразі своє бажання представляти інтереси громади у Громадській раді при Бердичівському міському голові виказали 16 громадських організацій. Спектр їхньої діяльності достатньо широкий: це і учасники бойових дій на сході України, і журналісти, і організації, в яких опікуються дітьми, у т. ч. з особливими потребами, організації молодіжного, антикорупційного, спортивного спрямування тощо.


Під час першої зустрічі члени ради, з-поміж іншого, озвучили бачення подальшої роботи органу та кожен свою місію у ньому. Їхнім першим завданням стане внесення пропозицій та зауважень до запропонованого Положення про Громадському раду.


Наступне зібрання громадські активісти домовилися провести у середу 09 червня, о 17:00.  

rada1

rada2

rada3


З офіційного сайту міста

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.