Середа, 6 Грудня

В Бердичеві почала роботу чергова громадська рада при міському голові

 

У приміщенні міськвиконкому 4 червня першу ознайомлювальну зустріч провели члени новоствореної Громадської ради при Бердичівському міському голові.

 


Громадська рада була створена розпорядженням міського голови Сергія Орлюка з метою участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчих органів міської ради, налагодження ефективної взаємодії цих органів із громадськістю, врахування громадської думки під час виконавчим комітетом функцій і повноважень місцевого самоврядування.

 


До основних завдань цього консультативно-дорадчого органу входять: створення умов для реалізації мешканцями міської територіальної громади конституційного права на участь в управлінні справами на місцевому рівні; сприяння врахуванню органами місцевого самоврядування суспільної думки під час формування та реалізації місцевої політики.


Наразі своє бажання представляти інтереси громади у Громадській раді при Бердичівському міському голові виказали 16 громадських організацій. Спектр їхньої діяльності достатньо широкий: це і учасники бойових дій на сході України, і журналісти, і організації, в яких опікуються дітьми, у т. ч. з особливими потребами, організації молодіжного, антикорупційного, спортивного спрямування тощо.


Під час першої зустрічі члени ради, з-поміж іншого, озвучили бачення подальшої роботи органу та кожен свою місію у ньому. Їхнім першим завданням стане внесення пропозицій та зауважень до запропонованого Положення про Громадському раду.


Наступне зібрання громадські активісти домовилися провести у середу 09 червня, о 17:00.  

rada1

rada2

rada3


З офіційного сайту міста

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Офіційна інформація

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

Бердичівські поліцейські з початку року зафіксували більше 300 ДТП

05 грудня 2023

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху неухильно дотримуватися правил безпеки, особливо під час поїздок узимку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.