До обласного госпіталю у Бердичеві завітала Міністр у справах ветеранів — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

До обласного госпіталю у Бердичеві завітала Міністр у справах ветеранів

До обласного госпіталю ветеранів війни у Бердичеві, який роками займає лідруючі позиції у плані лікування, оперативних втручань, фізичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій наприкінці робочого дня четверга завітала з робочим візитом Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Нагадаємо, що це вже не вперше до медичного закладу приїздить очільник даного органу виконавчої влади. Трохи більше 2-х років тому керівник госпіталю Павло Журбенко та його заступник Олександр Стоцький зустрічали міністра та проводили оглядову екскурсію коридорами, палатами, операційними та іншими кабінетами госпіталю.

Цього ж разу візит Юлії Лапутіної був більш масштабним, адже не демонстрацією матеріально-технічної бази закладу і обладнанням єдиними пройшла така зустріч, а й обговоренням важливих і проблемних питань бердичівлян в актовій залі та нагородження грамотами.


Варто зазначити, що цього дня Бердичів був другим пунктом запланованого візиту, адже протягом трьох днів Юлія Лапутіна перебуває на Житомирщині з метою вивчення стану справ щодо соціального забезпечення ветеранів області, тому до нашого міста приїхала із сусіднього Житомира. На подвір’ї госпіталю зібралися керівники і представники громадських організацій, командири військових частин, учасники АТО/ООС, учасники бойових дій, рідні загиблих військовослужбовців. А зустрічали міністра головний лікар Павло Журбенко, його заступник Олександр Стоцький, міський голова Сергій Орлюк та приєдналися представники облдержадміністрації і керівництво Бердичівської РДА.


Командири військових частин, що дислокуються у Бердичеві, насамперед зазначили Юлії Лапутіній, що наш обласний госпіталь – дуже важливий медичний заклад для військовослужбовців і вони з задоволенням проходять тут лікування, реабілітацію і почувають себе дійсно комфортно і під дбайливим доглядом. А все це завдяки вмілому, ініціативному та небайдужому керівникові – Павлу Журбенку, який неодноразово стверджує, що йому є заради кого працювати – заради громади, людей, котрі боронять Україну і відстоюють її незалежність.


Юлія Лапутіна наголосила, що Житомирщина – найбільш потужна спільнота військовослужбовців, захисників України. Тому у нинішніх умовах медична допомога їм повинна бути на найвищому рівні, а заклади такого типу – мати потужну базу і бути спроможними надавати медичні послуги. Саме тому для міністра важливим аспектом є огляд госпіталю, наявність обладнання та можливостей для того, аби пацієнти отримували якісну медичну допомогу, підтримку та реабілітацію, і Міністерство у справах ветеранів буде намагатися всіляко сприяти розвиткові таких закладів та соціальній підтримці учасників АТО/ООС, родин загиблих та померлих військовослужбовців тощо.


Перед так званими «оглядинами» хірургічного відділення зайти до Церкви святого великомученика і цілителя Пантелеймона ПЦУ на території госпіталю, тим більше, що цього дня було свято Вознесіння Господнього, гостей запросив отець Юрій. А далі керівник закладу разом із своїм заступником та лікарями відправилися до, як ми вже зазначали, хірургічного відділення, аби оглянути умови перебування пацієнтів в палатах, перев’язочну, операційну та нове сучасне обладнання провідних виробників світу. Серед нього – зварювальний апарат, котрий дозволяє проводити операції без втрат крові, стійка для малоінвазивних операцій: лапароскопічних, хірургічних, урологічних, гінекологічних, на опорно-руховому апараті тощо. Таке обладнання дозволяє проводити високоспеціалізовані та точні оперативні втручання. Окрім того, показали присутнім надсучасне обладнання, якого в Житомирській області ще ні в кого немає, – уретеронефроскоп, завдяки йому можна без розрізів зайти в нирку і проводити операції. А наступним етапом буде придбання лазера.


Павло Журбенко невпинно повторює, що і ремонти у відділеннях, і обладнання, і багато іншого – це результат підтримки та допомоги волонтерів, меценатів, військовослужбовців і афганців – усіх, хто докладає чимало зусиль для розвитку і покращення умов перебування пацієнтів у закладі. Це постійні перемовини, пошуки, співпраці – клопітка робота головного лікаря, аби госпіталь розвивався, покращувався, оновлювався і осучаснювався.


Насамкінець Міністр у справах ветеранів, представник Житомирської облдержадміністрації, міський голова Бердичева та всі, хто прийшов до госпіталю на зустріч з Юлією Лапутіною, перемістилися до актової зали. Тут відбулася зустріч з ветеранами Бердичівського району та керівниками громадських спілок, на якій було обговорено такі важливі питання, як медико-психологічна реабілітація ветеранів – захисників України, національна стійкість і єдність ветеранської спільноти, влади та суспільства і багато інших. Учасники АТО/ООС, керівники та представники спілок і командири військових частин мали змогу озвучити наявні проблеми, отримати відповіді на хвилюючі питання, консультацію і прийти до якогось спільного рішення та вирішення цих питань і проблем. Колективу обласного госпіталю, а також медичним працівникам було вручено подяки.

gospital ministr 1

gospital ministr 2

gospital ministr 3

gospital ministr 4

gospital ministr 5

gospital ministr 6

gospital ministr 7

gospital ministr 8

gospital ministr 9

gospital ministr 10

gospital ministr 11

gospital ministr 12

gospital ministr 13

gospital ministr 14

gospital ministr 15

gospital ministr 16

gospital ministr 17

gospital ministr 18

gospital ministr 19

gospital ministr 20

gospital ministr 21

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.