Вівторок, 27 Вересня

Нардеп Пушкаренко: Голосування за закон про олігархів покаже, хто з депутатів служить народу, а хто – олігархам

01 лип. 2021

Закон проти олігархів

Голосування за президентський законопроєкт про олігархів стане маркером, який покаже, хто з депутатів – з українським народом, а хто – служить олігархам.

Про це заявив народний депутат, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

«Голосування за законопроєкт про олігархів буде тим рубіконом в українській політиці, де ми побачимо, хто з депутатів працює по совісті та служить українському народові, а хто – великим фінансово-промисловим групам. Якщо депутати, зокрема і колеги по моїй фракції, відмовляться голосувати за цей законопроєкт – це, звичайно, їхнє право як народних депутатів. Але це підтвердить можливу наявність олігархічного впливу на них», – наголошує Пушкаренко.

До того ж, депутат підтримав ідею Президента Зеленського винести питання про олігархів на всеукраїнський референдум, якщо депутати саботуватимуть ухвалення цього закону.

Арсеній Пушкаренко нагадав, що президентський законопроєкт чітко описує критерії для визначення особи олігархом: має активи більше 2,27 мільярди гривень, контролює монопольно одну з галузей економіки, має значний вплив на медіа та бере участь у політичному житті. Якщо є три з чотирьох цих критеріїв - людина отримує статус олігарха.

«Це базовий законопроєкт від Президента, який розпочинає процес деолігархізації в країні. Він допоможе обмежити деструктивний вплив олігархів на політиків, суддів, правоохоронців тощо. Заборонить їм фінансувати політичні партії та брати участь у великій приватизації», – розповів народний депутат.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.