Виконком затвердив склад створеної у Бердичеві муніципальної інспекції — РІО Бердичів

Понеділок, 2 Серпня

Виконком затвердив склад створеної у Бердичеві муніципальної інспекції

Зміни до додатку до рішення виконкому «Про визначення осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення» було затверджено членами виконкому на сьогоднішньому засіданні. Стосувалися вони права окремих осіб, які є працівниками комунальних підприємств, відділів чи служб міськвиконкому, у разі виявлення адміністративних правопорушень складати протоколи, що їх надалі розглядатиме адміністративна комісія, визначаючи так зване «покарання».

Складати такі «листи щастя» можуть працівники поліції, голови ОСББ, представники ЖЕКів, теплоенерго, водоканалу, але на час карантину, нагадаємо, заборонено складати протоколи на споживачів за заборгованість по комунальним послугам. Активно це робили раніше інспектори МКП «Бердичівкомунсервіс», обходячи бердичівські вулиці та провулки, багатоповерхівки і приватні сектори та виявляючи порушення правил благоустрою міста.


Проте замість них, як ми вже повідомляли, нещодавно була створена муніципальна інспекція при міській раді під керівництвом депутата міської ради Володимира Пономарчука. Інспектори вже перевіряють установи, організації, будинки та мікрорайони міста, виявляючи порушення з боку як підприємців, так і звичайних бердичівлян, надають попередження або ж складають протоколи. Три з них вже були розглянуті на вчорашньому засіданні адмінкомісії.


У Фейсбуці серед користувачів уже не один день вирують пристрасті стосовно цієї інспекції. В окремих групах учасники виказують свої думки з приводу її створення та виявлених її працівниками правопорушень. Інших же цікавив склад муніципальної інспекції, який на офіційному сайті міста переглянути не можна було через те, що сайт кілька днів, як дещо видозмінений, і, очевидно, не всі дані ще внесені. Проте з прізвищами мали змогу ознайомитися члени виконавчого комітету, яким напередодні засідання були відправлені на ознайомлення проєкти рішень, а також вони були розміщенні на сайті у розділі «Документи».


Отож, муніципальна інспекція Бердичівської міської ради складається з 5-ти осіб. Це безпосередньо начальник – Володимир Пономарчук та 4, як вказано, головних спеціалісти: Півовар Оксана Анастасіївна, Ружицька Вікторія Валеріївна, Павліченко Аліна Анатоліївна та Прокопчук Євген Федорович.


Вищезазначеним проєктом рішення також було включено до списку осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення, посадових осіб МКП «Бердичівкомунсервіс». Це начальник шляхової дільниці Мацюк Віталій Юрійович та майстри Мухіна Юлія Миколаївна, Вендрах Ірина Вікторівна і Линник Володимир Леонідович.


Натомість зі списку осіб, уповноважених виконавчим комітетом на складання протоколів про адміністративні правопорушення, було виключено старших інспекторів з благоустрою МКП «Бердичівкомунсервіс» Аверкіну Олену Олександрівну, Півовар Оксану Анастасіївну, Сискову Оксану Володимирівну, Тімкова Ігоря Вячеславовича та інспектора шляхової дільниці Афанасьєва Олександра Олександровича.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.