Роздрукувати цю сторінку

Голова Житомирської ОДА пообіцяв, що міст у Бердичеві відремонтують в цьому році

 Зробив він це (або той, хто веде його фейсбук-сторінку) вчора, у відповіді на коментар щодо інспектування ремонтних робіт на дорогах Бердичівського та Житомирського району.


Як відомо, Віталій Бунечко веде активне життя в соцмережах, розповідаючи про всі свої робочі поїздки. Часом здається, що лише з одних інспектувань, оглядин, перерізань стрічок і складається робота очільника області. На фото поряд з керівником адміністрації зазвичай знаходяться підлеглі йому голови райадміністрацій, а позаду зазвичай красується плакат, що все робиться завдяки численним програмам нинішнього президента. Якщо ж такого плакату на місцевості ще немає, то відповідну «плашку» приліплюють вже до фотографії.


Саме так все і було в репортажі. «Сьогодні здійснюю робочий візит у громади Бердичівського і Житомирського районів. Головна мета – безпосередньо познайомитися з їх керівництвом та налагодити співпрацю для реалізації нових проєктів розвитку громад за участю держави та місцевої влади», - написав вчора на своїй сторінці Віталій Бунечко (або хтось, хто це робить за нього).


У репортажі йшлося, що делегація з області відвідала Червоненську та Вчерайшенську ОТГ Бердичівського району і проінспектувала будівництво мосту через річку Постіл та дороги Андрушівка – Червоне - Красівка – Закутинці. Тому і спало на думку одразу запитати про інший міст, яким користуються у Бердичівському районі точно більше, ніж іншими – шляхопровід над залізницею в Бердичеві.


Як не дивно, дуже швидко прийшла обнадійлива відповідь: «Міст в Бердичеві буде добудовано в цьому році». Настільки обнадійлива, що я відразу «заскрінив» сторінку, щоб, бува, потім нічого не пропало з діалогу.


Але наскільки реальна така відповідь? Адже в минулому році, коли влітку розпочиналась ця реконструкція, теж обіцяли, що до нового року щось зроблять, але вийшло по-іншому. Собі в заслугу голова Бердичівської РДА ставила те, що вона, разом з «губернатором», вигнала поганих підрядників з будівництва. Але й гарних підрядників за півроку простою так і не знайшлося.


Я телефонував до фірми, яка буцімто виграла тендер та мала проводити ремонтні роботи. Голос на тому кінці телефону сказав, що вони й не хотіли братись за цей ремонт, в них вистачає і в Карпатах мостів ремонтувати. А це місцеві їх підставили, хотіли грошей заробити, тому так і сталось.


Чомусь голова ОДА приховує справжню роль генпідрядників, субпідрядників та замовників у вигляді підпорядкованого йому департаменту у цій історії. Але це й зовсім недивно, адже одним з головних завдань у очільників областей є слідкувати, щоб гроші за державні замовлення ішли саме тим, хто вміє ділитись, та тут щось пішло не так...

mist1

mist2

mist3

mist9

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський