Субота, 3 Грудня

Лише одне питання не вдалось прийняти на сесії Бердичівської міської ради

Взагалі то, сьогодні в Бердичеві було заплановано аж дві сесії міської ради. Одна – на десяту годину ранку в приміщенні міськвиконкому (більше тридцяти робочих питань), друга – в приміщенні театру з одним питанням (присвоєння звання почесних громадян Бердичева загиблим воїнам АТО).

 


І саме на першій сесії, для результативного голосування по одному з запланованих питань не вистачило голосів. Це питання стосувалось будівлі колишньої четвертої школи по вулиці Сергія Ковтуна, 16. Щоб краще зорієнтуватись, можливо, потрібно сказати, що останньою установою, яка знаходилась в цій будівлі, була станція юних техніків, а вулиця раніше носила ім’я Урицького. Вже більше десяти років ця будівля стоїть занедбаною і потрохи руйнується. (фото 2018 року)

 


Її вже не один раз хотіли продати, але чомусь покупців на таку нерухомість у такому місці, не знайшлось. Чи то цього разу намітився якийсь покупець, чи то настілки подорожчала земля в центрі міста, але знову було оформлено проект рішення про продаж цього приміщення з аукціону.


Всі рішення, які передували йому в порядку денному сьогоднішньої сесії приймались швидко і без обговорення, єдине, що уповільнювало хід засідання – це тривале (40 – 50 сек) перераховування прізвищ депутатів при поіменному голосуванні за кожне рішення. Але, коли справа дійшла до цього, слова попросив депутат Павло Середюк.


Він вийшов до трибуни, прочитав присутнім в залі коротку історичну довідку про цю будівлю, не забувши згадати, що й він колись тут вчився, і повідомив, що на засіданні однієї з комісії була висловлена пропозиція включити до тексту рішення одну вимогу. Вимогу про те, що майбутній покупець приміщення повинен буде реставрувати його в автентичному вигляді, тобто, нічого не змінюючи в зовнішньому оздобленні.


В сесійній залі знову розгорнулась дискусія, чи вважати це пропозицією до сьогоднішнього рішення, яке просто оголошує про початок процесу приватизації, чи вважати це рекомендацією виконавчому комітету, який при оголошенні аукціону десь включить цю вимогу, і чи не відлякає таке застереження потенційних покупців.


Врешті-решт, пропозицію поставили на голосування, і вона не набрала необхідної кількості голосів, але при остаточному голосуванні за проект без застережень теж набралось лише 19 голосів, що недостатньо для прийняття. Тобто, цю будівлю поки що продавати не будуть. Але, чи достоять її стіни до наступного результативного голосування?..


Всі інші підготовлені до продажу приміщення були проголосовані, як і прийняті більшість інших запланованих питань сесії, але про це в наступних публікаціях.

4shkola1

4shkola2

4shkola3

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.