Бердичівська влада взялась за наведення порядку навколо центрального ринку — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Бердичівська влада взялась за наведення порядку навколо центрального ринку

А може й не взялась, адже ті три протоколи, які розглядались на останньому засіданні адміністративної комісії,– це крапля в морі тих порушень, які тривають в центрі Бердичева вже десятиліттями.

 


Отже, за кілька тижнів поліцейськими було складено один протокол на чоловіка, який торгує без медичної книжки та санітарного одягу (як-то всі інші торгують в одязі) та два протоколи на жінок, які торгують чебуреками (торгують більше десяти років). Штрафи за такі порушення складають від 17 до 51 гривні, і члени адмінкомісії проголосували за їх максимальний розмір (що в чебуреках складає 3-4 штуки).

 


Цікавим для розгляду став інший протокол, який склали поліцейські в Києві. Там адміністратор кафе, яка зареєстрована в Бердичеві, без дозволу розмістила на тротуарі столики для відвідувачів. Штраф за таке порушення правил благоустрою складає 1700 гривень, які й призначили для сплати до бердичівського бюджету члени адмінкомісії. Треба лише додати, що це вже в неї не перший і не другий подібний протокол. Невідомо, чи порушниця платить ці штрафи, але щоразу змінює місце своєї адреси у цих протоколах. Можливо, просто називає адресу зі стелі, або, можливо, заплутує сліди для виконавчої служби.


Ну й найцікавішим виявився розгляд порушення, зафіксованого інспекторами новоствореної муніципальної інспекції. Вони склали протокол про те, що контейнер, який стоїть на вулиці Толстого, 4, та з якого торгують крупами і мукою, не має паспорта прив’язки, тобто ніяк не оформлений.


На засідання прибув представник від підприємця Валерія Примака і яро доводив всім членам комісії, що це ніякий не контейнер і ніякий не кіоск, а справжнісінька нежитлова нерухомість, згадка про яку є у викопіюванні з плану місцевості.


У відповідь члени комісії доводили, що контейнер не може бути об’єктом нерухомості, і зараз вони навіть не збираються розбиратись, як з "плями" на старому плані виріс триповерховий торговий комплекс. І оскільки штрафи за порушення містобудівних правил значно більші, то розгляд цього питання перенесли на наступне засідання, очікуючи від підприємця якихось суттєвіших документів, ніж викопіювання.


І дійсно, лише недавно ми писали про те, що адміністрацію ринку оштрафували на 86 тисяч гривень за те, що павільйони, які монтують на ринку, інспектори вважають повноцінними будівлями. А тут ситуація зовсім протилежна, але штраф може бути не меншим.


Отже, підсумовуючи репортаж з одного із засідань адміністративної комісії, можна сказати, що до наведення порядку і навколо ринку, і в цілому по Бердичеву ще дуже й дуже далеко.

adminka1

adminka2

adminka3

adminka4

adminka5

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.