Пресконференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка: «Я бердичівлянам авторитетно заявляю, що міст у цьому році буде!» — РІО Бердичів

Субота, 25 Вересня

  • vistavka800

Пресконференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка: «Я бердичівлянам авторитетно заявляю, що міст у цьому році буде!»

У четвер в Житомирському обласному онкологічному диспансері взяла свій початок пресконференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка для засобів масової інформації з усієї області, яка була присвячена другій річниці його перебування на посаді.

ZMI Bunechko1

Нестандартне місце для першої частини звіту перед журналістами, серед яких були і бердичівські, обрали не випадково, адже медицина наразі знаходиться у фокусі і дуже багато сил та коштів направлені на цю галузь задля комфортності та ефективності надання послуг населенню. Окрім того, онкологічний диспансер є одним із об’єктів програми Президента України «Велике Будівництво» і перебуває на етапі реконструкції.

ZMI Bunechko2


Загалом перша частина прескоференції стосувалася медичної галузі, адже останні півтора року весь світ, вся країна і кожна область, місто, село переживають нелегкі часи пандемії коронавірусу. Це, в свою чергу, призвело до суттєвих змін у медицині у вигляді збільшення ліжкомісць у лікарнях, збільшення кисневих підключень і медичні заклади поповнювались апаратами штучної вентиляції легень, кріоциліндрами та кисневими концентраторами, які вкрай необхідні не лише під час пандемії.

ZMI Bunechko3


Акцентував Віталій Бунечко увагу на тому, що Житомирщина однією з перших утворила єдиний госпітальний округ, комунальні заклади охорони здоров’я, деякі приватні заклади і ФОПи уклали договори з Національною службою охорони здоров’я. У громадах активно будують та реконструюють амбулаторії сімейної медицини у рамках програми «Велике Будівництво». Зокрема, голова ОДА на ряду з іншими містами згадав і про амбулаторії у громадах Бердичівського району та реконструйоване приймальне відділення КНП «Бердичівська міська лікарня». Також наголосив на тому, що за останні 2 роки автомобілями для надання екстреної медичної допомоги і для сільських лікарів поповнився автопарк спеціалізованого медичного транспорту Житомирщини.

ZMI Bunechko4


Насамкінець першого блоку пресконференції поговорили і про вакцинальну кампанію. Віталій Бунечко вкотре нагадав, що продовжується імунізація населення і Житомирщина входить у п’ятірку кращих областей за кількістю вакцинованих на день осіб, центри вакцинації працюють і люди активно роблять щеплення для захисту від COVID-19.


Для другої частини звіту голови Житомирської ОДА представники ЗМІ перемістилися до відреставрованої будівлі Магістрату, де розмова була зосереджена на станові реалізації інфраструктурних та інвестиційних проєктів в області. Простіше кажучи, мова йшла про дороги, школи і дитячі садочки, знову ж таки, амбулаторії та приймальні відділення, басейни та проекти на перспективу.

ZMI Bunechko5


Щодо таких об’єктів у Бердичеві, то Віталій Бунечко, окрім вищезгаданих амбулаторій сімейної медицини, нагадав про дитячий садочок у Швайківській громаді, а саме – в селі Слободище, де реконструкція дошкільного навчального закладу вже майже на стадії завершення. На рахунок КУ «Міський плавальний басейн», котрий також капітально ремонтують у рамках «Великого Будівництва», зазначив, що роботи у цьому році ще завершені не будуть – заплановано на наступний рік.

ZMI Bunechko6


І в першому, і в другому блоках пресконференції журналісти задавали питання, які найбільше цікавлять їх і жителів міст та районів, представниками яких вони. Звісно ж, питання від бердичівських журналістів, яке вже стало наболілим і викликає масу невдоволень людей щодня протягом не одного місяця, - ремонт мосту в районі м’ясокомбінату. Бердичівляни вже й не надіються на те, що його швидко закінчать, адже так думалось раніше, рік тому, коли цей ремонт розпочинався.


Проте голова Житомирської ОДА впевнено відповів, причому вже вдруге, що до кінця цього року міст буде відремонтований. Мовляв, він виїздив на об’єкт, обласна влада мала жорсткі розбірки по цьому мосту. «Воно мені пече не менше Сергія Орлюка, бо відповідальність за це – моя... Я бердичівлянам авторитетно заявляю, що міст у цьому році буде!», - зазначив Віталій Бунечко.

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.