Роздрукувати цю сторінку

Перший в Україні районний офіс партії «Слуга Народу» відкрито в Бердичеві

Ну, може, й не самий перший формально, але по-справжньому робочий і дієвий – точно перший.

 


Так вирішили головні винуватці свята, що відбулось у суботу в Бердичеві, – народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак після нетривалої дружньої дискусії.

 


Богдан Вікторович, як очільник бердичівських «слуг народу», був цього дня за гостинного господаря, що святкує новосілля, а Арсеній Михайлович, як керівник обласного осередку партії, – найдорожчим гостем.


Отже, зранку в суботу до місця відкриття нового офісу почали сходитись та з’їжджатись гості: члени фракцій партії «Слуга Народу» у міській та районній раді, голови Гришковецької та Семенівської ОТГ, голова районної державної адміністрації та просто партійні активісти і члени дружньої команди, яка під проводом Богдана Кицака вже кілька років робить добрі справи у місті та районі. А керувала приготуваннями депутат обласної ради Людмила Кицак.


Початок церемонії відкриття офісу прикрасило зворушливе виконання Гімну України на бандурі, після якого ведуча свята надала слово довгоочікуваному гостю, керівнику обласної організації партії «Слуга Народу» Арсенію Пушкаренку:


«Я радий, що сьогодні ми відкриваємо перший в Житомирській області та один з перших в Україні офіс партії «Слуга народу». Наступні офіси планується відкрити в Коростені, Новограді-Волинському, Житомирському районі та окремо Житомирський міський офіс. А взагалі керівництво партії прийняло рішення ще в цьому році відкрити 100 таких офісів у всіх новостворених районах, а потім почнуть відкривати в громадах.


Офіс – це не просто приміщення, а наш дієвий інструмент для комунікування партії з людьми. В нас завжди відкриті двері для тих, хто має свої ідеї, і тут ми будемо допомагати їх реалізовувати. А те, що до виборів ще далеко, а ми відкриваємо офіс, є підтвердженням того, що наша партійна сила – це всерйоз і надовго».


Народний депутат України Богдан Кицак продовжив у своєму виступі розповідь про історію і перспективи партійного будівництва:


«Все почалось у 2019 році, коли народ України довірив посаду Президента Володимиру Зеленському. Потім на виборах до Верховної Ради люди довірили партії «Слуга Народу» створити більшість та розпочати епоху докорінних змін.


На жаль, її поступ перервав коронавірус, на боротьбу з яким партія спрямувала всі зусилля. Зараз ми відходимо від наслідків цього нашестя і маємо переходити до активного розвитку в усіх сферах. Це те, чого громадяни вже давно чекали.


«Слуга Народу» – це не одноразовий партійний проект, ця партія надовго. І ми будемо все робити, щоб, як сказав наш лідер Володимир Зеленський, Україна стала суб’єктною на міжнародній арені. А це може бути, коли буде взаємодія всіх гілок влади, буде синергія, яка призведе до успіху».


На церемонії також виступили голова Бердичівської районної держаної адміністрації Людмила Димидюк, секретар Бердичівської міської ради Богдан Коляда, голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова, голова Семенівської ОТГ Наталія Семенюк та депутат обласної ради Людмила Кицак. Всі вони дякували народним депутатам за постійний зв’язок, підтримку їх ініціатив та співпрацю.


Урочисту церемонію перерізання зеленої стрічки провели народні депутати Арсеній Пушкаренко та Богдан Кицак, які довго ще спілкувались з партійцями та гостями заходу, давали інтерв’ю та планували наступні партійні будні.


А журналісти, присутні на заході, відгукуючись на заклики очільників, відразу почали дискусію щодо сьогодення та майбуття Великого Бердичівського району.

ofis1

ofis2

ofis3

ofis4

ofis5

ofis6

ofis7

ofis8

ofis9

ofis10

ofis11

ofis12

ofis13

ofis20

ofis14

ofis15

 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський