Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Сергій Орлюк покинув сесійну залу Бердичівської міської ради

30 вер. 2021 Олександр Доманський

Перед тим, як піти, міський голова зачитав телефонограму, надіслану з Києва.

В ній повідомлялося, що сьогодні, 30 вересня, відбудеться засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.


Тому Сергій Орлюк зазначив, що він обов’язково має бути присутній на засіданні, адже розглядатимуть питання і про опалення, що дуже важливо, і інші питання самоврядування.


Повноваження проводити далі сесію міської ради було передано секретарю Богдану Коляді, якому, зважаючи на початок сесії, буде нелегко. Адже вже зараз точиться суперечка про внесення поданих Наталією Онуфрієнко питань до порядку денного.

Sesia.veresen1

Sesia.veresen2

Sesia.veresen3

Sesia.veresen4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.