Бердичівські депутати не підтримали популістські ініціативи ОПЗЖ — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Бердичівські депутати не підтримали популістські ініціативи ОПЗЖ

Лідерка цієї партії на Бердичівщині Наталя Онуфрієнко кілька тижнів «розкручувала» на мітингах, депутатських комісіях та у соцмережах тему відміни рішень виконавчого комітету щодо підвищення тарифів на перевезення та щодо безкоштовного харчування в школах. І сьогодні, на сесії міської ради, за її твердженнями, мало стати зрозумілим, хто з депутатів «за народ», а хто - проти.

 


Перед засіданням кілька прихильників Онуфрієнко прийшли до сесійного залу та розгорнули плакати, які бердичівляни вже бачили на мітингах. Але до них додався ще один, з вимогою про відставку виконавчого комітету.

 


Поряд з ними сіли активісти з іншими плакатами, на яких намальовано перекреслений російський прапор. Ці активісти приїхали з Житомира, і за ватажка у них був Володимир Колодзінський.


Спочатку з ними погиркався Ігор Романський, питаючи, чому вони сюди приїхали, і скільки грошей за це отримали, а потім і Онуфрієнко, яка заявила, що ніяких політичних і партійних питань вона підіймати не збирається. Мовляв, вона тільки за зменшення вартості проїзду і відновлення безкоштовного харчування для 1-4 класів.


Після того, як міський голова більш-менш вгамував пристрасті, він оголосив, що до нього надійшли три звернення з проханнями на виступ перед сесією – від Онуфрієнко, від Колодзінського та від депутата міськради Амелькіної. Депутати довго сперечались, чи варто їм надавати слово, навіть поставили на голосування це питання і не прийняли його, але, врешті-решт, все ж всі, хто хотів виступити, виступили.


Тут Сергій Орлюк оголосив, що мусить покинути сесію через необхідність їхати в Київ на зустріч з президентом, і передав повноваження головуючого секретарю Богдану Коляді. Присутнім довелось ще з хвилин п’ятнадцять слухати полум’яні виступи, і лише після цього депутати продовжили голосувати за порядок денний.


Колодзінський і його ватага не стали чекати, чи включать до порядку денного дискусійні питання, а команда Онуфрієнко все ще на щось сподівалась.


В підсумку, за включення в порядок денний питання про зменшення тарифу на перевезення проголосували 15 депутатів, а за повернення безкоштовного харчування – 9 депутатів.


Треба зазначити, що на початку засідання міський голова проінформував присутніх, що його розпорядженням створено дві робочі групи з цих важливих питань, до яких увійшли й багато депутатів, які ще раз повернуться до проблем, надзвичайно ретельно та всебічно їх вивчать і лише після цього знову винесуть їх на обговорення.

ses1

ses2

ses3

ses4

ses5

ses6

ses7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.