Бурмістр Явора та мер Бердичева підписали Меморандум про дружбу і співпрацю. Фото — РІО Бердичів

Середа, 27 Жовтня

Бурмістр Явора та мер Бердичева підписали Меморандум про дружбу і співпрацю. Фото

Делегація з Польщі приїхала до Бердичева ще у вівторок. Відповідно, вони мали час на поселення, відпочинок і прогулянку містом чотирьох культур, а також на знайомство з новим міським головою, адже останній раз, ще до карантину, візит до Бердичева політики з Явора здійснювали ще при правлінні колишнього міського голови.

А вже у середу зранку Пастор євангельської парафії в Костелі Миру Томаш Ставяк, яворський підприємець родом з Києва Ігор Іванюта, юрист Лілія Ґрунтковська-Барилко, інспектор відділу європейських фондів Томаш Косцюв, начальник Відділу реклами та міжнародної співпраці Лєшек Святковський, секретар міста Явор Моніка Жмієвська, Бурмістр міста Явор Еміліан Бера та Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярцінскій завітали до міської ради. Спершу всі оглянули приміщення Центру надання адміністративних послуг на першому поверсі, а потім і нещодавно створений туристично-інформаційний центр. Щодо останнього, то гості пообіцяли привезти сюди деякі речі, котрі символізують місто Явор та його гарні взаємовідносини з Бердичевом.


Після такої екскурсії адмінбудівлею всі перемістилися до кабінету за круглий стіл, аби виконати почесну місію – підписання Меморандуму про дружбу і співпрацю між двома містами. Проте спочатку вирішили нагадати, коли ця співпраця і дружба розпочалися. Було це більше 20 років тому, як зазначив Еміліан Бера, у 2000 році, а вже через 3 роки міста підписали першу офіційну домовленість. Всі ці роки Бердичів і Явор плідно співпрацювали, а тому цього разу у ради міста Явора навіть сумнівів ніяких не було на рахунок продовження співробітництва з Бердичевом. Адже це не лишень дружнє спілкування, а й обмін досвідом як культурним, так і управлінським.


І результат клопіткої і багаторічної роботи у сфері польської культури гостям продемонстрували голова громадської організації «Бердичівське відділення СПУ» Лариса Вермінська і заслужений діяч польської культури Юрій Сокальський, презентувавши інформаційну продукцію товариства “Польське Радіо Бердичів” та видання “Mozaika Berdyczowska”.


Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Даміан Цярцінскій до всього сказаного додав, що консульство сприятиме ще більшому розвитку та зміцненню стосунків двох громад а продовження меморандуму стане стартом для започаткування нових традицій, нових знань, нових спільних проєктів, особливо молодіжних.


У гарних і плідних подальших взаємовідносинах двох міст переконаний і міський голова Бердичева Сергій Орлюк. Після урочистої миті підписання ним та бурмістром Явора Меморандуму про дружбу і співпрацю відбулася не менш приємна мить обміну подарунками і сувенірами.

polyaki 1

polyaki 2

polyaki 3

polyaki 4

polyaki 5

polyaki 6

polyaki 7

polyaki 8

polyaki 9

polyaki 10

polyaki 11

polyaki 12

polyaki 13

polyaki 14

polyaki 15

polyaki 16

polyaki 18

polyaki 19

polyaki 20

polyaki 22

polyaki 23

polyaki 24

polyaki 25

polyaki 26

polyaki 27

polyaki 28

polyaki 29

polyaki 30

polyaki 31

polyaki 32

polyaki 33

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.