Невакциновану пасажирку сьогодні в Бердичеві не пустили у потяг — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Невакциновану пасажирку сьогодні в Бердичеві не пустили у потяг

Адже сьогодні в Україні вступили в дію нові правила перевезення пасажирів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

 


Зобов’язання перевіряти документи у пасажирів поклали на провідників поїздів, а робота залізничної станції в цілому не змінилась. Масованої здачі попередньо куплених квитків поки що не спостерігають.

 


Жінка, яку сьогодні не пустили, просто запитувала в довідковому бюро, що їй далі робити, і поїхала електричкою в Козятин. Можливо, там їй більше пощастило.


В електропоїзді сполученням Козятин-Шепетівка, що слідує через три області, за логікою постанови Кабміну, теж повинні перевіряти документи. Але ні в Козятині, ні в Бердичеві пасажирів, що до нього сідали, ніхто не перевіряв. А на питання про це, вони відповідали, що в електричці майже всі без масок, в тому числі, провідники.


Водії міжміських автобусів без матюків відмовились коментувати сьогоднішнє нововведення. Ті, чиї маршрути пролягають територією області, були спокійними, а ті, кому формально потрібно перетинати її межі, трохи нервували. Адже відповідальність за перевезення нещеплених пасажирів лежить саме на них, а розмір штрафу чималенький.


У черзі, яка сьогодні утворилась до пункту масової вакцинації, люди так і говорили, що заборона їздити громадським транспортом і стала останнім поштовхом до прийняття рішення про щеплення.

zhinka1

zhinka2

zhinka3

zhinka4

zhinka5

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.