Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичів ввів додаткові обмеження для невакцинованих городян

Сьогодні, 12.00 терміново відбулось позачергове засідання комісії Бердичівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Перед прийняттям рішення на засіданні заслухали інформацію директора міської лікарні та центру первинної медицини щодо стану захворюваності на Ковід-19 і вона виявились дуже і дуже загрозливою.

Станом на сьогодні в міській лікарні перебуває 105 хворих з підтвердженим діагнозом Ковід-19 та 5 чоловік з підозрою на таку хворобу. 82 хворих постійно отримують кисневу підтримку, 1 – знаходиться на апараті ШВЛ, семеро знаходяться у реанімаційному відділенні. Всього наша лікарня може прийняти 200 хворих.

Обладнання для подачі кисню працює на межі своїх можливостей, найменший збій постачання кисню може привести до непередбачуваних наслідків. В інших лікарнях ситуація ще гірша, і вони навіть звертались за допомогою до Бердичева.

Зараз на стаціонарному лікуванні перебуває 1 хворий, у якого є довідка про вакцинацію, всього за останній період у лікарні перебували 11 вакцинованих осіб, хвороба яких протікала значно легше, ніж у невакцинованих.

Лікарі звернулись до членів комісії з пропозицією вжити додаткові заходи для зменшення захворюваності та ширшого охоплення вакцинацією населення міста.

Після обговорення було прийнято рішення щодо посилення обмежень, яке нижче приводиться в повному обсязі. Суть його в двох словах: 100% всіх працівників у закладах, які обслуговують населення (в тому числі працівники ринків та підприємці) мають бути вакциновані.

Рішення вступає в силу з 28 жовтня, а до цього часу є ще час зробити хоча б одне щеплення, взяти у лікаря довідку або сертифікат, тобто, підготуватись до нових обмежень. Це ще не червона зона, але дуже близько до неї.

Нагадаємо, що: Графік роботи у вихідні дні Центру вакцинації населення у Бердичеві продовжено

obmezhennya1

obmezhennya2

obmezhennya3

obmezhennya4

obmezhennya5

obmezhennya6

obmezhennya7

obmezhennya8

obmezhennya9

obmezhennya10

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.