Субота, 28 Трв

Бердичівляни поїхали пікетувати «Житомироблгаз»

ЖитомирСьогодні там відбувається офіційне обговорення проекту рішення про збільшення тарифів на розподіл природного газу, куди запросили офіційну делегацію від Бердичівської міської ради.

 


Але цю делегацію за власною ініціативою доповнили небайдужі підприємці та активісти, які хочуть почути аргументи газовиків з перших вуст, або ж , за можливістю, не допустити такого підвищення.

 


На заклик в соцмережах відгукнулось зовсім небагато бердичівлян, які обурюються зростанням цін на своїх диванах, але зробити хоч щось проти цього не наважуються.


Міський голова Сергій Орлюк коротко розповів про суть проблеми, яка зачіпає і кожного індивідуального споживача газу, і бюджетні установи, і комунальні котельні. Адже, за такого підвищення (облгаз пропонує збільшити з 2 грн до 5 грн плату за транспортування1 кубометру газу) це вдарить по всім дуже боляче.


Автобус для перевезення делегації та активістів і журналістів надав підприємець Ніколаєнко, тож репортаж безпосередньо з Житомира ви ще побачите на нашому сайті.

miting1

miting2

miting3

miting4

miting5

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.