Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Команда партії «Слуга Народу» засуджує свавілля АТ «Житомиргаз»

Команда партії «Слуга Народу» засуджує свавілля АТ «Житомиргаз» щодо підвищення тарифів та ініціює звернення до РНБО, НКРЕКП, Антимонопольного комітету України, профільного парламентського комітету щодо дій монополіста. Таке рішення було ухвалене на позачерговому засіданні фракції «Слуга Народу» в обласній раді за участі народних депутатів.

«По-перше, ми хочемо перевірити економічну доцільність підняття тарифу на транспортування газу, по-друге, з’ясувати, кому вигідно політично розхитувати ситуацію і наводити безлад у нашій Житомирській області», – зазначила голова фракції «Слуга Народу» в Житомирській обласній раді Людмила Кицак.

Народний депутат України, голова Житомирського обласного осередку партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко каже – що свавілля «Житомиргаз» необхідно припинити.

«Ми вважаємо, що це злочинні дії. Будемо добиватися вирішення цього питання. Є підписаний меморандум Президента з місцевим самоврядуванням, з Кабінетом Міністрів. Ситуація врегульована і, звичайно, що ніхто сьогодні не допустить, щоб були такі грабіжницькі тарифи», – запевнив Арсеній Пушкаренко.

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.