Бердичівська міська рада має нового депутата — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Бердичівська міська рада має нового депутата

На минулому тижні Бердичів провів в останню путь депутата Бердичівської міської ради від фракції ПП ВО «Батьківщина», знану і шановану у місті людину – Володимира Пономарчука. Сесія міської ради, засідання якої відбулося сьогодні, як і засідання постійних депутатських комісій, що їй передували, пройшли вже без нього.

На початку сесії міський голова, депутати та працівники виконавчого комітету хвилиною мовчання вшанували пам’ять земляка та колеги, а далі до слова було запрошено голову міської територіальної виборчої комісії Олександра Подгорчука, який виступив із офіційною заявою про призначення нового депутата міської ради.

Tkachuk 1


До виборчої комісії надійшов лист від міської ради та додаток до нього, розглянувши який, комісія постановила достроково припинити депутатські повноваження Володимира Пономарчука у зв’язку зі смертю. На засіданні, яке проходило 16 листопада, члени ТВК проголосували за надання депутатських повноважень представнику ВО «Батьківщина», як наступному за черговістю у списку кандидату у депутати Бердичівської міської ради, - Андрію Ткачуку. До слова, він вже був депутатом Бердичівської міської ради VI скликання від цієї політичної партії.

Tkachuk 2


Також 16 листопада надійшла заява від Андрія Ткачука про його реєстрацію як депутата, враховуючи яку, а також керуючись виборчим кодексом, нового депутата було зареєстровано. На сесії йому офіційно вручили тимчасове посвідчення, привітали та побажали плідної праці на благо громади.

Tkachuk 3


Довідково:


Tkachuk 4

Ткачук Андрій Павлович

Дата народження: 13.06.1983 р.

Освіта: вища

Партійність: член ПП ВО «Батьківщина»

Місце проживання: м. Бердичів, Житомирська обл.

Місце роботи: приватний підприємець.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.