Арсеній Пушкаренко: Демонтаж олігархічної системи розпочався — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Арсеній Пушкаренко: Демонтаж олігархічної системи розпочався

29 лист. 2021

На це спрямований ухвалений парламентом та підписаний Президентом Володимиром Зеленським антиолігархічний закон. На цьому під час виступу з трибуни Верховної Ради України наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

«Партія «Слуга Народу» виконала свою обіцянку – розпочався демонтаж олігархічної системи. Зокрема, документ забезпечує правові рамки для відокремлення великого бізнесу від політики та обмеження впливу олігархів на життя України», - підкреслив нардеп.

Арсеній Пушкаренко нагадав, що за 30 років Незалежності в Україні сформувалася олігархічна система. Найкращі активи держави були за безцінь приватизовані близькими до влади бізнесменами. Держава недоотримала мільярди доларів від приватизації, натомість з’явилися олігархи.

«Невелика кількість людей сконцентрувала у своїх руках політичні, фінансові, промислові та медійні ресурси. Через кишенькових політиків та власні ЗМІ вони тиснули на владу, інколи визначали державну політику в своїх фінансових інтересах», - зауважив Арсеній Пушкаренко.

Олігархи не зацікавлені в успіху суспільства й держави. Їх цікавить тільки власна вигода за рахунок держави і народу.

«У жодній з успішних країн Європи немає такої гілки влади, як олігархи. Держави там працюють в інтересах своїх громадян, а не купки найбагатших. Саме за такі зміни для України проголосували наші громадяни у 2019 році на виборах Президента та парламенту», - підкреслив нардеп.

Незважаючи на шалений супротив системи, партії «Слуга Народу» вдалося прийняти закон проти олігархів. Президент Володимир Зеленський його підписав. Це перший, але важливий крок щодо знищення олігархату в Україні. Великий бізнес повинен бути, але він повинен працювати чесно, сплачувати податки, бути конкурентним і працювати в ринкових умовах, а не через політичний лобізм.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.