Один з депутатів покидає Бердичівську міську раду, хто зайде? — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Один з депутатів покидає Бердичівську міську раду, хто зайде?

На минулому тижні на офіційному сайті міста було оприлюднено проект рішення міської ради щодо дострокового припинення повноважень депутатом Казаковим Костянтином Костянтиновичем.

 


Я зателефонував депутату, щоб дізнатись про причини написанням ним заяви про звільнення від обов’язків депутата, але Костянтин Костянтинович категорично відмовився щось коментувати.

 


Як відомо, згідно з останнім новаціями виборчого законодавства, «свято місце» пустим не буде, адже внаслідок вибулого депутата до ради приходить наступний у виборчому списку.


Але в нас часто бувало, що люди, які ідуть наступними у списку, чомусь різко відмовляються ставати депутатами, і замість них до ради заходять ті, які значно нижче у списку (тобто ті, за яких проголосувало менше виборців). І саме у фракції ОПЗЖ в минулому скликанні було декілька таких кульбітів, в результаті яких до ради прийшла скандально відома Наталя Онуфрієнко.


Саме тому зараз можна лише припустити, хто зі списку кандидатів перейде в депутати. Відразу після виборів стали депутатами міськради шестеро ОПЗЖистів, але потім їх лідерка пройшла в обласну раду, і список трохи посунувся. Жирайр Сарксян, який був сьомий, теж став депутатом.


Слідом за ним у виборчому списку стояла Вікторія Ружицька, яка на момент виборів була у декретній відпустці, а потім стала членом виконавчого комітету та отримала посаду в комунальній муніципальній інспекції. Тобто, їй треба буде робити вибір – або виконком, або рада, і не знаю, чи приклад Дениса Заремського, який теж раніше працював в апараті, надихне її щось змінювати.


А слідом за нею, дев’ятим номером списку був Даніїл Камінський, який числився на момент виборів приватним підприємцем. І саме на тому, що він є більш реальним претендентом на вакантне депутатське місце, зійшлись ми в редакції після нетривалої дискусії.


Вирішення цієї загадки, сподіваємось, відбудеться на найближчій сесії міської ради.

Kazakov2

Kazakov4

Kazakov5

 

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.