Четвер, 26 Трв

Лише 2 питання зібрали надвечір членів виконавчого комітету у Бердичеві

Але, як зазначив міський голова Сергій Орлюк, ці питання мають важливе значення, а тому потребують термінового розгляду та прийняття, відповідно, рішень. І хоча члени виконкому прийшли сьогодні га 16-ту годину до міської ради не в повному складі, та кворуму вистачило, аби провести засідання.

На розгляд винесли лишень 2 питання порядку денного. Перше – це делегування функцій замовника і по ньому доповідала заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олена Благодир. У 2016 році був виготовлений проект електропостачання мікрорайону «Елінг» для учасників антитерористичної операції. Земельні ділянки їм виділено, функції замовника у 2018 році міська влада рішенням виконкому делегувала АТ «Житомиробленерго». В цьому році погодження даний проект пройшов вже НКРЄКП і відповідно до їхнього кодексу потрібно поновити рішення про делегування функцій замовника.


Міський голова додав, що мова йде «Будівництво електричних мереж з влаштуванням трансформаторних підстанцій мікрорайону «Елінг». Після прийняття рішення управління ЖКГ Бердичівської міської ради передасть 4 примірники проектно-кошторисної документації АТ «Житомиробленерго». У 2022 році погоджена інвестиційна програма НКРЄКП АТ «Житомиробленерго», тобто роботи виконуватимуться у наступному році.


Друге ж питання стосувалося сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей бердичівської міської ради. Його начальниця Алла Гайдамаченко представила на розгляд членів виконкому проект рішення про звільнення від здійснення повноважень опікуна над дитиною, позбавленої батьківського піклування. Від опікуна надійшла заява, в якій вона просить звільнити її від виконання обов’язків з певних на те причин. Тому цим рішенням буде припинено опіку, а дитину влаштовуватимуть під опіку іншій особі.


І перше, і друге питання не викликали у присутніх запитань чи зауважень, а тому всі одноголосно підтримали проекти рішення, проголосувавши «за».

dva putannya1

dva putannya2

dva putannya3

dva putannya4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.