Роздрукувати цю сторінку

"Жителі Фейсбуку" задали свої питання бердичівському міському голові

За два дні на сторінку РІО-Бердичів та на інші популярні у бердичівлян сторінки було задано кілька десятків запитань до скорої прес-конференції міського голови, присвяченої річниці роботи.

 


Не виправляючи помилок ми їх трохи згрупували та подали офіційним зверненням через сайт міської ради. Відповідальні працівники якої запевнили, що під час спілкування міського голови з журналістами ці питання обов’язково будуть обговорюватись.

 


Нижче ми публікуємо їх, а вже незабаром опублікуємо на сайті офіційний звіт міського голови за 12 місяців роботи. А ви зможете порівняти, чи є в офіційному звіті відповіді хоча б на частину заданих питань.

Питання до міського голови Бердичева

Вода:


Питання наболіле за роки. Якість питної води,мережі доставки(води),що далі буде ?

До каких пор мы будем платить заоблачные суммы за некачественную воду? По ГОСТ вода из крана- вода питьевая!!!может хватит дурить людей ???


1.Водопостачання

Собаки:


На якому етапі вирішення проблеми з чисельними зграями безпритульних собак?
3.Зграї собак
Бездомные собаки. По городу опасно ходить.
Чому нестерелізують бездобних тварин?Зараз вони стаями гуляють а через 3 місяці буде нове поповнення
Коли ви розберетеся із цими бродячими собаками!!!?Сьогодні на вокзалі ЗДОРОВЕННИЙ ПЕС із тої зграї,що там бігає,роздерли мені ногу,ні з того ні сього,серед білого дня,скільки це буде продовжуватись?!!!Сили вже немає,хоть з хати не виходь!!!
А головне питання СОБАКИ!!!!Особисто я ,коли закінчилися вибори мера,зрадів що проблема буде вирішена,адже людина має поняття та відношення до проблеми як ніхто...На сьогоднішній день собак безпритульних найбільш за весь час коли призначаються мери...

Дороги:

Коли буде зроблена дорога до районної лікарні,та до парку Шкірзаводу,про які гарні відео знімалися перед виборами...


Шановний міський голова! Коли з'явиться дорога до районної лікарні та відкриті туалети в центрі міста?


Коли відремонтують дорогу по вулиці Богданівська 35/37,одні ями будласка прийміть до уваги.


Тротуари в районі Загребелля та маршрут номер три?


Пане Сергій ! мене цікавить тільки міст біля м"ясокомбінату. Яка перспектива його відремонтувати? Чому його Кицак не включив велике будівництво?


Скажіть своїм комунальникам нехай латають за собою дорогу. Всю ходову вже розбив. А вночі їзда перетворюється в смугу перешкод чи екзамен по водінню, тільки встигай гальмувати або об'їжджати перекопи.


1. Завдяки водоканалу в місті апріорі не може бути нормальних доріг. Чому після ремонту трас водогону одразу не відновлюється асфальтове покриття? Це бердичівська традиція - перекопати дорогу (часто щойно відремонтовану, на що витрачені кошти бюджету) і покинути, іноді, назавжди.


2. Чому б дорожним службам періодично не інспектувати дорожне покриття. Як тільки з'явилося руйнування (на світлофорі біля нового АТБ знову невелика яма), одразу відремонтувати. Не доводити до стану, коли неможливо проїхати, а на ремонт знадобляться величезні кошти

 

Інші питання:


Що сталось з обіцяним перед виборами аудитом роботи попередньої влади?


Чи подарували Бердичеву катафалк?


Скільки грошей міського бюджету вже вдалось зекономити на купівлі сцени?


Чому не працює громадська вбиральня у Квадраті?

Шановний мер, скажіть будь ласка скільки років ще буде в місті проблема із рентгеном??? Я звичайно розумію що під час пандемії це не настільки важливо... Але всеж. Я думаю що в такі часи місто мало б закупити ще хоча б один, нехай приватний, нехай плана процедура , але він має працювати, цілодобово.


Сколько можно ремонтировать бассейн?


Чи достатньо Вашої освіти, життєвого досвіду, щоб займати таку посаду??


Чи має намір міська влада вирішити проблему сміття у м. Бердичеві ?


2.Сортування сміття.

Доброго дня Сергій Миколайович! Останні 30 років район Бердичіва Карніловка знаходиться в деградації щодо інфраструктури району. Постійні обіцянки чиновників які змінюються під час виборів вбили у людей останню надію та віру в раще існування району. Але під час виборів це неабияка кількість голосів електорау... Та за Вас в тому числі голосувало немало виборців..
Мої питання:
1. "Старий переїзд" справа просто честі.. Чи продовжується робота в цьому напрямку? .
2. Існує якась проєктнадокументація про прокладення каналізації в районі і що взагалі планується по питанню каналізації ....???
3. Стадіон району рафінадного заводу.Це було місце для фізичного розвитку наших дітей.?. Чи планується всеж таки востановлення стадіону..?
4.Ощад каса хочаб маленьке відділення для людей?.
5.Аптека для людей в районі рафінадного району?.
Всі ці питання тісно повязані з переміщенням людей до центральних районів міста тому питання транспорту я Вам не задаю думаю Ви про них знаєте.. З повагою.Дякую!

Проживаю в районі ріфа. Такого транспортного сполучення як в нашому районі немає ніде. Прошу звернути увагу на графік маршруту 5 та 6б.
запитайте коли перестануть ділити будинки з ОСББ і будинки Жеків. Комунальні установи як робити в жеківських то питання 2 годин як робити в ОСББ то це ціла проблема і відповідальність.

Роздуми загального характеру:


Зачем уничтожаються в городе зелёные насаждения,,деревья ,на примере "дома пионеров"?не реконструируються старые постройки представляющии историческую ,культурную часть города,а нарочно доводяться до критического состояния, уничтажаються,и приводяться в состояние распродажи собственности города и его жителей!?не вкладываються средства в инфраструктуру города для привлечения туристов,? не проводиться реконструкция городского Парка,для развлечения и отдыха детей и горожан, Почему не ведуться работы по улучшению качества питьевой воды,люди чтобы сварить покушать ,должны спонсировать разного рода барыг продающих воду!хотя платят за неё исправно?и почему каждый последующий чиновник,начиная от мэров,и заканчивая "призедентами"не думают о тех людях ,кто избрал их на эти посты,в надежде на лучшее,?а только распродают страну,уничтожают народ,и выгоняют людей с родины,в поисках лучшей жизни для будущих поколений?и это минимальный набор вопросов который бы хотелось задать нашему новому мэру,и президэнту,,на которого было столько надежд,,как у меня, так и у большинства горожан и жителей нашей необъятной родины!


Якщо батареї погано гріють, а майстра кажуть, що все старе, потрібно заміну обладнання, можна взяти дозвіл на установку свого опалення? Куди звертатися, і хто поможе фінансово ? Бо пенсія в мене 1840? А мерзну я вже с жовтня ! Визивала майстрів, нічого зробити не можуть бо засорилася подача тепла в батареях ! А платити буду як за повноцінне тепло?! Якось от так живемо !


Цікавить, чи мер визнає Конституцію України ? Що для нього Закон ? І чи солодко йому спиться , коли людей у його місті поділено і дискриміновано ?


А ви не хочете подивитись в якому стані знаходяться дерева в річці Гилоп'ять? Подивіться з мосту , як вони там лежать ,і гниють! І всюди ціле літо чагарники! Через міст скільки людей проїжджає? Не стидно вам це бачити?


Чому в місті Бердичеві ви як мер із своєї програми нічого не робите?


Ой Божечки, рік пройшовЩо ми маємо?Ми на крок ближчі до прірви) Тут питання на питанні! Та чи хтось планує відповідати, а тим більше щось робити? Лише групу "Підслухано" переглянути, і зрозуміло нагальні питання- собаки, вода, сміття, зрізані дерева!!!Особисто я не бачу сенсу запитувати щось, адже за рік стало лише гірше!


Навіщо було домовлятись із слугами, і призначати собі їх секретаря? Хіба не було достойних серед своїх? Це щоб були лояльніші до нас з центра? Так працювали і Ваші папєрєднікі) для повної картини, потрібно було перебігти ще в їх партію)
Сумно, була надія на якісні зміни, а в підсумку маємо місцевого "зеленського", тобто Ви не виправдовуєте той аванс довіри, який Вам дали, так як і зеленський не виправдовує довіри його виборців.

Це буде прессуха зеленського #2: не довбіть мозок, - я голова!

Пропозиції:

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський