За «благодійні» кошти депутат Кицак подарував бердичівським рятувальникам автомобіль — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

За «благодійні» кошти депутат Кицак подарував бердичівським рятувальникам автомобіль

Урочиста передача якого відбулась сьогодні біля пожежно-рятувальної частини.

 


Вранці весь особовий склад рятувальників було вишикувано на майданчику біля частини, де вже стояв автомобіль «Мереседес». На захід приїхали з Житомира представники обласного управління ДСНС, які привезли з собою і житомирських телевізійників. З місцевих журналістів був тільки я та представники прес-служб голови РДА та народного депутата.

 


Головним гостем урочистого заходу став, звичайно ж, народний депутат Богдан Кицак, якому віддавав рапорт представник головного управління. А з депутатом приїхали і його помічниці, і секретар міської ради Богдан Коляда.


Богдан Вікторович у своєму виступі сказав: «Нам вдалося знайти в Європі пристойний автомобіль, пройти всі проблеми з його оформленням та ремонтом, щоб передати його вам...» Хто такі «Ми», він не розшифровував, але продовжив свій спіч гарними словами про те, яка важлива робота рятувальників, і що у її виконанні ще один додатковий автомобіль обов’язково допоможе.


У відповідь рятувальники подякували за такий подарунок і висловили бажання, щоб цей автомобіль більше стояв у гаражі, або ж виїжджав хіба що до діток, щоб їх розважити. Але, на жаль, пожеж поки що стається дуже багато.


Богдан Кицак додав, що його колеги-депутати його вже питали, де він знайшов пожежний автомобіль, щоб і собі зробити такі «подарунки» своїм рятувальникам. А ще додав, що депутати працюють над програмами, які дозволять рятувальникам отримувати і нову техніку.


Людмила Димидюк у своєму виступі традиційно багато разів дякувала депутату, що він освітянин, але піклується за всі галузі, і вона впевнена, що завдяки такому «піклуванню» у всіх галузях будуть здобутки. А рятувальників і всіх присутніх ще раз закликала до вакцинування.


В ході подальшого спілкування керівники рятувальників жалілись депутату на те, що дуже зарегульовані тендерні процедури не дають можливість їм закупати необхідну техніку і обладнання, тому вони дуже раді саме такому способу отримання додаткового авто.


Тут вже і я підключився до бесіди та порадив звернутись до депутата саме з цієї проблеми – спрощення тендерних процедур, адже законотворчість - це його основна робота. Щоб йому не доводилось купувати пожежні автомобілі за власні кошти. І звернувся відразу до депутата: «Ви ж за власні кошти купили авто, чи за які?». «За благодійні кошти», - прозвучала відповідь.


- За кошти Благодійного фонду Богдана Кицака? - задав я уточнююче питання. - І скільки ж коштував такий автомобіль?


- За благодійні кошти. І більше нічого вам не скажу, бо вже навчений, - прозвучала відповідь Народного Депутата.


Пожежники між собою говорили, що хоч цей автомобіль і 1992 року випуску, але зберігся в гарному стані і палива витрачає вдвічі менше, ніж ті автомобілі, які в них є.


На електронних аукціонах подібні автомобілі продаються за ціною 15 – 20 тисяч євро, до яких, звичайно ж, треба додати ще доставку, митні платежі, ремонти, тобто в цілому такий «подарунок» обійшовся комусь у суму близько півмільйона гривень. Але кому?


Публічної інформації про діяльність Благодійного фонду Богдана Кицака знайти не вдалося, у декларації його «кіт наплакав», а натомість він чи не щотижня виставляє відосики про те, як «допомагає» всім наліво і направо, «веде будівництво» чи «ремонтує» об’єкти.


Тож, цілком зрозуміло, що свідомі виборці хочуть знати, за чиї гроші?..

pozgezg1

pozgezg2

pozgezg3

pozgezg4

pozgezg5

pozgezg6

pozgezg7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.