Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичеву виділено 34 мільйони гривень із державного бюджету

У зв’язку із надходженням до Бердичева коштів субвенції з державного бюджету депутати міської ради знову оперативно зібралися на засідання позачергової сесії. Нагадаємо, що лишень на минулому тижні у четвер таке засідання надвечір проходило, однак напрочуд важливе питання виділення грошей місту вимагало невідкладного голосування.

Мова йшла про суму у 34 066 647,16 гривень. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Руслана Квятківського, ці кошти будуть спрямовані КП «Бердичівтеплоенерго» для погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії та послуг централізованого опалення, постачання гарячої води, що були транспортовані населенню, бюджетним установам і організаціям, та тарифами.


КП «Бердичівтеплоенерго» вже кілька років має заборгованість з різниці у тарифах, яку самотужки підприємство не може погасити. Нині вона складає 163 мільйони гривень і щороку з міського бюджету виділяють кошти на погашення заборгованості, проте цього недостатньо, щоб повністю погасити борги. Цьогоріч з міського бюджету було виділено 22 мільйони гривень. А нині завдяки субвенції з державного бюджету 34 мільйони гривень будуть перераховані на рахунок НАК «Нафтогаз України».


Як зазначила начальник фінансового управління Олена Геденач, потрібно було терміново скликати позачергову сесію, аби голосуванням депутатів внести зміни до міського бюджету і надані державою кошти освоїти. Адже якщо органи місцевого самоврядування не встигають прийняти відповідного рішення, гроші, виділені на компенсацію, повертаються назад у державний бюджет.


Окрім того, на цій сесії депутатами також було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги двом бердичівлянкам, серед яких – дитина, які мають онкологічні захворювання. Відповідно до протоколу засідання комісії з надання адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської МТГ кошти у сумі 8 тисяч гривень будуть спрямовані на лікування мешканкам громади.

derzhavna subventsiya1

derzhavna subventsiya2

derzhavna subventsiya3

derzhavna subventsiya4

derzhavna subventsiya5

derzhavna subventsiya6

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.