Середа, 29 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівському депутату не дали припинити повноваження

Це вже не вперше депутату від фракції ПП «Опозиційна платформа - за життя» Костянтину Казакову відмовляють шляхом голосування у його бажанні припинити депутатські повноваження. На кількох сесіях міської ради це питання було підняте, комісії його розглядали, але голосів «за» не вистачало. Тягнеться ця ситуація не один місяць і цього разу вона знову ж таки не була вирішена позитивно.

На порядок денний чергової і, можливо, останньої у цьому році сесії міської ради знову було винесене питання дострокового припинення повноважень депутата VIII скликання. Коли до цього питання дійшла черга міський голова Сергій Орлюк одразу зазначив, що з 5 постійних депутатських комісій, засідання яких проходило напередодні сесії, 3 не підтримали бажання Костянтина Казакова не бути депутатом.


Перш ніж почати голосування, присутні представники політичних партій наголосили на тому, щоб депутат пояснив своє рішення припинити повноваження. Мовляв, можливо, це не його рішення, а його змушують. Жартома навіть казали, що, може, йому хтось пальці в дверях притискав. Одні стверджували, що раз депутат хоче піти і написав заяву, то нема чого перешкоджати йому в цьому. Згадали навіть ситуацію, що трапилася в попередньому скликанні, коли голова фракції приніс заяву від депутата про складання повноважень. Тоді її не було підтримано, а коли спитали у самого депутата, то він зам’явся і сказав, що не знає і що ще, може, попрацює. Саме тому нині обранці так прискіпливо відносяться до подібних рішень. Але Костянтин Казаков виявив бажання надати пояснення після голосування.


Як і було прогнозовано, рішення не було прийняте, бо 17 депутатів проголосували «за», а 14 – «проти», що аж ніяк нікого не здивувало. Сам Костянтин Казаков вийшов до трибуни, подякував тим, хто підтримав і не підтримав та пояснив, чому з’явилося бажання скласти повноваження. Мовляв, у нього є декілька напрямків діяльності, а зараз ще й розпочав навчання ще в одній школі, тому не вистачає на все часу, а депутатська діяльність потребує багато уваги і багато часового ресурсу. Депутату доводилося чимось жертвувати раніше, колеги казали, що можна менше уваги приділяти депутатській діяльності і не на всі комісії ходити, але це також не зовсім правильно. Додав, що оскільки його не підтримали, то якось і надалі працюватиме.


Можливо, якби Костянтин Казаков все це розказав перед голосуванням, що було б логічним, то результати були б інші. Після почутих пояснень депутати запропонували повернутись до даного питання і переголосувати, адже Регламент це дозволяє, якщо, звісно ж, чоловік цього так сильно хоче. Проте депутат відповів, що голосування ж уже відбулося. Тоді присутні зрозуміли, що, як кажуть, не дуже то і хотілося, раз не хоче, щоб знову за це голосували.

Kazakov 1

Kazakov 2

Kazakov 3

Kazakov 4

Kazakov 5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.