Давно актова зала Бердичівської міської ради не була так заповнена — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Давно актова зала Бердичівської міської ради не була так заповнена

Останнього робочого дня перед католицьким Різдвом сюди прийшли підприємці Бердичева, щоб остаточно розібратись, що ж їм робити після нового року із касовими апаратами.

 


Деякі з підприємців почали «боротьбу» з ними ще далекого 1996 року, адже, ще тоді хотіли їх запровадити абсолютно для всіх видів бізнесу, в тому числі і при торгівлі на ринках. Потім було ще чимало спроб нав’язати фіскальні апарати, які більш-менш успішно «відбивались», але наприкінці 2021 року настав кінець.

 


Зелені турбовані законодавці повелись за класичною формулою: «Розділяй і володарюй». Оскільки найбільш чисельну масу протестантів проти касових апаратів складали базарні торговці, то вони великодушно дозволили їм, тобто підприємцям-спрощенцям першої групи, ці касові апарати не використовувати (поки що). А ось, за тих, що залишились, взялись з усією силою.


Малочислені протести інших груп підприємців, які перманентно тривали протягом останніх двох років залишились поза увагою, і навіть відчайдушна остання спроба відтермінувати введення ще на один рік не зібрала депутатів для результативного голосування.


Ось, якби ці ж підприємці, які забили під зав’язку актову залу міськвиконкому в минулу п’ятницю, та хоча б по кілька разів поїхали в Київ під Верховну Раду, або хоча б місцевому депутату «внятно» пояснили б всі «переваги» фіскальних реєстраторів, та щоб так було б у кожному місті…


А так, чиновники обласної податкової інспекції сиділи в президії та почували себе героями та вершителями доль, тоді як підприємці, які самі створили свої бізнеси, самі забезпечують свої сім’ї та сім’ї своїх працівників, виглядали як миші в клітці.


В черговий раз вони послухали роз’яснення кому потрібен касовий апарат, а кому він не потрібен, почули, що податківці трактують, як безготівкову операцію (наприклад, переказ з картки на IBAN-рахунок) і як готівкову операцію (наприклад, переказ між універсальними картками клієнтів).


Ну й найкраще почули, що найближчі півроку ніхто особливо не буде перевіряти правильність застосування РРО та накладати за це штрафи. Почути-почули, а чи повірили?


Розходячись, більшість підприємців міркували про себе, що варто все ж таки трохи зачекати, як каже стара військова приказка: «Не спіши виконувати наказ, бо може надійти його відміна». Адже, буквально, напередодні цієї зустрічі Кабмін випустив нову постанову, якою відмінив застосування касових апаратів у сільській місцевості. І хто зна, чи не напишуть вони подібну постанову і щодо всіх інших підприємців…

kasaparaty1

kasaparaty2

kasaparaty3

kasaparaty4

kasaparaty5

kasaparaty6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.