Коли закінчать ремонт бердичівського шляхопроводу — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Коли закінчать ремонт бердичівського шляхопроводу

Хоча бердичівляни й не особливо вірили в обіцянку голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка про те, що ремонт мосту закінчать до новорічних свят, але все-таки трохи надіялись на якісь чудеса. Та дива не сталось.


Як розповів газеті інженер з технічного нагляду Андрій Редько, який контролює на цьому будівництві якість виконання ремонтних робіт, плани такі були, але технічні причини унеможливили їх виконання.


Приблизно десятого січня, як тільки дозволять погодні умови, будуть бетонуватись прилеглі до основної частини мосту ділянки. Бетон виробляють на місцевому заводі із спеціальними присадками, які дозволяють використовувати його при низьких температурах.


Через два-три тижні після цього почнеться монтаж огороджень, опор освітлення та інших металевих елементів. Реконструкція нижніх елементів шляхопроводу з десятого січня теж продовжиться, там встановлюється риштування, яке дозволить працювати, незважаючи на рух потягів.


Але остаточне відкриття повноцінного руху автотранспорту буде залежати знову ж від погоди, яка дозволить запуститись асфальтовим заводам та облаштувати двошарове асфальтове покриття проїжджої частини.


За планами, це має відбутись в березні, і 1 квітня – плановий термін закінчення ремонту, напевно, буде виконаний.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.