Перші бердичівські посадовці вже подали річні декларації — РІО Бердичів

Неділя, 16 Січня

Перші бердичівські посадовці вже подали річні декларації

Вже сьомий рік поспіль в Україні діє законодавство, що зобов’язує держслужбовців, посадовців місцевого самоврядування та депутатів усіх рівнів подавати електронні декларації про свої майно та доходи.


У 2015 році закон про цю процедуру називали одним з основних антикорупційних законів, який мав би якщо не унеможливити корупцію зовсім, то принаймні, значно її скоротити.


Але, як до вимог цього закону, так і до вимог інших антикорупційних новацій (як то тендерні закупівлі, НАБУ, САП і т.д.), корупціонери змогли швидко пристосуватись, і завдали вони лишньої мороки не їм, а тисячам дрібних клерків, військовим, пожежникам та депутатам ( в тому числі і сільських рад), які ночами сидять в інтернеті, заповнюючи і відсилаючи часто майже порожні декларації.


Ось і цього року першими в Бердичеві здали свої річні звіти за минулий рік пожежниця ДСНС (це їй вдалось лише з третього разу) та технік з колонії.


Шукаючи в базі декларацій бердичівських посадовців, ми «забиваємо» в пошук слово «Бердичів», але так знаходяться не лише ті, хто працює в Бердичеві, але й ті, хто має в нашому місті чи районі нерухомість чи земельні ділянки. І тому часто лише так можна побачити, які високі посади в різних міністерствах і відомствах займають колишні бердичівляни.


Отже, нагадуємо всім, хто має подавати електронну декларацію про те, що вже можна це робити, а штрафи за її несвоєчасне подання досить великі.


Ну, а ми будемо розповідати читачам про найцікавіше, що вдасться побачити в цих документах.

deklar3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.