Четвер, 26 Трв

Чому в Бердичеві продовжують відзначати 15 лютого?

Цей день указом Президента Кучми в 2004 році було встановлено як «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав». Якщо точніше згадати 2004 рік, то це рік, коли Кучма за згоди Путіна поставив прем’єр-міністром Януковича і вперто штовхав його на президентську посаду.

 

 

В самій Росії цей день почали відзначати лише в 2010 році. Можливо, тому, чому й День Перемоги почали відзначати в Радянському Союзі лише в 1965 році, коли притупилася біль і забулись неприємні «подробиці».

Сьогодні, коли в Гугл «забиваєш» назву українського Дня, то чомусь пошуковик відразу дає згадку на подібне російське свято.

Я вже писав раніше замітку на цю тему, але навіть після зміни міської влади повністю калькуються рішення попередньої, лише змінюються прізвища виконавців.

А якщо додати до цього встановлення в місті пам’ятника учасникам операції «Дунай», то зовсім незрозуміло, на яких же прикладах в Бердичеві пропонують виховувати підростаюче покоління.

Захист Батьківщини (а саме так називався відповідний предмет в школах), напевно, все-таки відрізняється від придушення мирних демонстрацій в Празі чи знищення афганців в їхніх домівках.

І якщо і розказувати дітям щось про подвиги українців за кордоном, то втричі більше потрібно розказувати про тупість, ницість і шовінізм тих, хто їх туди посилав.

deny1

deny2

deny3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.