Четвер, 26 Трв

Секретаря Райгородоцької громади, що на Бердичівщині, змусять під приводом з’явитись до суду

Таке рішення прийняв сьогодні суддя Бердичівського суду Юрій Базюк після того, як вона вдруге не з’явилась на засідання.


Її захисник, адвокат Вітів (з яким попередньо було узгоджено розклад п’яти засідань), написав хоч до суду, що має високу температуру та підозру на захворювання ковідом, а сама Світлана Михайлівна ніяк не пояснила причину своєї неявки.


Обвинувачення у цій адміністративній справі від прокуратури підтримує Тетяна Романчук – одна з чотирьох нових співробітників нашої прокуратури, але й вона не знала причини неявки особи, яка притягається до відповідальності. Лише зазначила, що вона була попереджена про судове засідання шляхом подачі СМС-повідомлення.


Суддя назвав цю справу дуже дивною і прокоментував журналісту її суть. Правопорушення Барановської полягає в тому, що вона проголосувала на сесії Райгородецької сільської ради за виділення землі своєму сину, хоча мала б усунутись від голосування, посилаючись на конфлікт інтересів, та другий раз проголосувала за зменшення ставки земельного податку, знову ж маючи конфлікт інтересів. Сталось це у вересні 2021 року, а до суду ці дві справи потрапили лише в грудні, і в суду залишився лише місяць, щоб провести їх розгляд.


Після цього терміну суд вже не зможе притягнути до відповідальності винну особу, тому й зрозуміло, що і вона, і її захисник стараються відтягнути розгляд справи, не з’являючись на судові засідання.


Але суддя наголосив, що в таких справах (де є корупційна складова) порушники бояться не стільки покарання у вигляді штрафу, скільки занесення до реєстру корупціонерів. Та навіть якщо справа буде розглянута в пізніші терміни і якщо особа буде дійсно визнана винною, то в реєстр корупціонерів вона все одно буде внесена.


Суддя надав розпорядження помічнику, щоб негайно після того, як буде підписана ухвала про привід, нарочним передати її начальнику Бердичівського відділу поліції для виконання, щоб 27 січня о 10.00 провести нарешті повноцінне судове засідання.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.